Climate Detectives Otroške ekipe
Podnebni detektivi izzivajo učence, da spreminjanje stanja z vključevanjem v zemeljsko okolje in njegovim varovanjem. V tem projektu bodo učenci izvajali dejavnosti, ki se osredotočajo na Zemljino okolje, zbirali dokaze o svojih odkritjih in si za vsako dejavnost prislužili značko! Več ko vemo o našem planetu, več lahko storimo za njegovo zaščito!
Delite svoje dosežke z družino in prijatelji ter raziščite, od kod Climate Detectives Kids prinaša spremembe.
Država | Ime ekipe | Šola | Mesto | Značka |
---|---|---|---|---|
Nemčija |
NIGS-Forscher-Kids |
Novi sistem IGS |
Goettingen |
|
Grčija |
Β ομάδα |
1ο Πειραματικό Δ.Σ. Αλεξανδρούπολης |
Αλεξανδρούπολη |
|
Grčija |
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑΞΗ |
18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ |
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ |
|
Romunija |
Clasa a IV-a- Micii detectivi |
Școala Gimnazială Nr.1 Valcău de Jos |
Valcău de Jos |
|
Grčija |
Τα σαΐνια |
1ο Δημοτικό Σχολείο Μουρικίου |
Πτολεμαΐδα |
|
Portugalska |
LApA |
Colégio do Castanheiro |
Ponta Delgada |
|
Irska |
Dectectives 6. razreda |
Scoil Mocheallog |
Kilmallock |
|
Grčija |
Οι μυστικοί πράκτορες της Α΄ |
Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου |
Ίασμος Ροδόπης |
|
Grčija |
Ptice v zraku |
1. osnovna šola Nea Ionia |
Nea Ionia |
|
Združeno kraljestvo |
Ministrstvo za okolje |
Osnovna šola Gorsey Bank |
Wilmslow |
|
Grčija |
B1 |
1. osnovna šola Oreokastro |
Oreokastro |
|
Grčija |
ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ |
1. vrtec v Kalampakiju |
drame kalampaki |
|
Grčija |
Λευκοί Παρατηρητές Α4 πρωινού τμήματος |
3ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων |
Ιωάννινα |
|
Romunija |
Omuleții |
SCOALA GIMNAZILA AVRAM IANCU BAIA MARE |
BAIA MARE |
|
Španija |
Forumi B |
S ZA AMONTANOS |
Cabezón de la Sal |
|
Grčija |
6. razred |
5. osnovna šola Larisa |
Larisa |
|
Grčija |
Μικροί ερευνητές του Α5 |
3ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων |
Ιωάννινα |
|
Švica |
Mama Mia |
Lms |
Baar |
|
Združeno kraljestvo |
Tormead Year Six! |
Tormead Prep |
Guildford |
|
Španija |
Carolines |
Les Carolines |
VALENCIJA - PICASSENT |
|
Združeno kraljestvo |
Alejandra |
Tormead |
Guildford |
|
Grčija |
Posebni programi za izpopolnjevanje |
2ο Πειραματικό Δημοτικό σχολείο Σαμου |
Σαμος |
|
Španija |
Los Ecoscientist |
Nuestra Señora de Monteagud |
Uleila del campo |
|
Romunija |
asdsad |
asd |
Oradea |
|
Španija |
EKIPA METEOILIPA |
ILIPA MAGNA |
ALCALÁ DEL RÍO (SEVILLA) |
|
Združeno kraljestvo |
Priory Coding Club |
Šola Priory |
Slough |
|
Grčija |
Προστάτες του Πλανήτη |
11ο Δημοτικό Σχολείο |
Βόλος |
|
Združeno kraljestvo |
Ekipa Stoneydown STEM |
Stoneydown Park Primary |
London |
|
Kanada |
MrD'sGrade5 |
Osnovna šola Goulds |
St. John's |
|
Španija |
Zapatope |
IES Zdravnik José Zapatero Domínguez |
Castro Urdiales |
|
Združeno kraljestvo |
Ekipa zajcev |
Osnovna šola Boughton Under Blean in Dunkirk |
Kent |
|
Nizozemska |
Ekipa Yoshi |
Atlantis |
Amersfoort |
|
Grčija |
Skavti STEM |
1. morski skavtiN.Anchialos |
Νέα Αγχίαλος Βόλου |
|
Grčija |
Πεφταστέρια |
Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας |
Νίκαια - Λάρισα |
|
Grčija |
Α2 |
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ |
ΑΙΓΑΛΕΩ |
|
Grčija |
Podnebne pande |
2. vrtec Afeton - Syki |
Volos |
|
Grčija |
Appolo B2 Misija |
6o Δ.Σ. Κομοτηνής |
ΚΟΜΟΤΗΝΗ |
|
Združeno kraljestvo |
Okoljski klub |
Osnovna šola Halsall St Cuthberts |
Halsall |
|
Grčija |
Leteči znanstveniki |
5. vrtec Farsala |
ΦΑΡΣΑΛΑ |
|
Grčija |
Podnebje - sošolci |
1. vrtec Drame |
ΔΡΑΜΑ |
|
Romunija |
Zelena patrulja |
Scoala Gimnaziala Pui |
Pui |
|
Avstrija |
Klimafrösche 4a |
VS St. Veit am Vogau |
St. Veit in der Südsteiermark |
|
Avstrija |
Klimafrösche 3a |
VS St. Veit am Vogau |
St. Veit in der Südsteiermark |
|
Španija |
Mediterráneo |
IES Mediterráneo |
Málaga |
|
Grčija |
ROK ROBOTI |
ROBOTIKA KARDITSA |
KARDITSA |
|
Grčija |
Varuhi Gaje |
5. gimnazija Kalamatas |
Kalamata Grčija |
|
Nemčija |
5c |
FINOW-GRUNDSCHULE |
BERLIN |
|
Nemčija |
Greven Astros |
Anne-Frank-Realschule |
Greven |
|
Italija |
SuperFulmini |
Osnovna šola Cesare Battisti |
Pinerolo |
|
Grčija |
Detektivi Dokos |
Manjšinska šola Dokos |
Komotini |
|
Romunija |
Raziskovalci |
Srednja šola "Preda Buzescu" Vlădaia |
Vlădaia |
|
Združeno kraljestvo |
BA Go Green |
Akademija Bradford |
Bradford |
|
Združeno kraljestvo |
Eko svet R L Hughes |
R L Hughes |
Wigan |
|
Združeno kraljestvo |
SJV Tech Kids |
Sveti Janez Vianney |
Blackpool |
|
Italija |
Prima F |
Secondaria di Primo Grado "Ilaria Alpi" |
Chiavari |
|
Združeno kraljestvo |
Alec Reed Eco Squad |
Akademija Alec Reed |
London |
|
Grčija |
Podnebni detektivi |
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ |
|
Grčija |
Podnebni detektivi iz Rodopolija |
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ |
ΑΤΤΙΚΗ |
|
Španija |
LES CAROLINES |
LES CAROLINES |
VALENCIJA - PICASSENT |
|
Švedska |
Severni LIgth |
Parkens förskola |
Uddevalla |
|
Švedska |
Sončni žarki |
Parkens förskola |
Uddevalla |
|
Švedska |
Asteroiderna |
Gantofta |
Helsingborg |
|
Slovenija |
Slovenija ŠETK |
Srednja šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo |
Ptuj |
|
Grčija |
Zelena ekipa Klooz |
1. osnovna šola Chalandri |
Atene |
|
Norveška |
1.-3.klasse |
Davik Oppvekst |
Davik |
|
Grčija |
Οι Ντετέκτιβ του Κιλκίς |
5ο Δημοτικό Σχολείο |
Κιλκίς |
|
Luksemburg |
Club Astronomie-Climatologie de Sainte-Sophie |
Ecole Sainte-Sophie de Luxembourg |
Luksemburg |
|
Španija |
3,2,1... RUMBO PLANETA CAÑDA |
IES CAÑDA DE LA ENCINA |
INIESTA |
|
Irska |
CBS Air |
CBS Roscommon |
Roscommon |
|
Irska |
CBS WASTE |
CBS Roscommon |
Roscommon |
|
Francija |
CP/CE1/CE2 |
louis authié |
neffies |
|
Irska |
Ekipa Upstream! |
Deele College |
Donegal |
|
Irska |
Flash Flood Force! |
Deele College |
Donegal |
|
Irska |
EcoPetals |
Deele College |
Donegal |
|
Irska |
Kolesarska ekipa |
Deele College |
Donegal |
|
Romunija |
ZELENO ZA PRIHODNOST |
Tehnološka srednja šola št. 1 Fundulea |
Fundulea |
|
Francija |
RAZISKOVALCI AKADIE |
ACADIE |
HONFLEUR |
|
Španija |
Aloha Climate Detectives III |
Aloha College Marbella |
Marbella |
|
Španija |
Odkritje Animeta |
Ceip Moli d'Animeta |
Quart de Poblet |
|
Italija |
draghetti2015 |
Primaria Leoncini |
Campo Ligure |
|
Združeno kraljestvo |
Hythe Bay Eco Warriors |
Osnovna šola Hythe Bay |
Kent |
|
Nizozemska |
Morenitos |
CASA |
Noordwijk |
|
Belgija |
De Klimaatpiraten |
Kampus SBC |
Nieuwpoort |
|
Grčija |
Menjalniki |
ENEEGYL |
Drama |
|
Grčija |
Πανόπτης 1 |
6. srednja šola Kalamaria |
Solun |
|
Grčija |
Πανόπτης 2 |
6. srednja šola Kalamaria |
Solun |
|
Združeno kraljestvo |
Wolvey Eco Warriors |
Osnovna šola Wolvey |
Hinckley |
|
Grčija |
Οι Detektivi του Ε1 |
2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΜΟΥ |
ΒΑΘΥ, ΣΑΜΟΣ |
|
Italija |
Barve |
Liceo Scientifico S. Cantone |
Pomigliano D'arco |
|
Španija |
Superdetektiv v Granadi |
CEIP Isabel la Católica |
Granada |
|
Grčija |
Μικροί ερευνήτες |
3ο Γυμνάσιο Τρίπολης |
Τρίπολη |
|
Grčija |
Razred A3 |
1ο ΕΠΑΛ Δράμας |
Δράμα |
|
Francija |
Moonlight |
Domača šola |
Saint-Ciers-d'Abzac |
|
Španija |
Naravni vohuni |
CEIP.Hernán Cortés |
Talavera de la Reina |
|
Grčija |
Πανόπτης3 |
6 ΓΕΛ Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
Ερευνητές Νο6 |
6ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης |
Xanthi |
|
Irska |
Pres Clonmel |
Predstavitev Srednja šola |
Clonmel |
|
Španija |
mini znanstveniki 4C |
ŠOLA HERNAN CORTES |
Talavera de la Reina |
|
Portugalska |
ASTRONOMIA DIVERTIDA |
INSTITUT S DO SABER |
Rio de Janeiro |
|
Portugalska |
PIRAUBA |
INSTITUT S DO SABER |
Rio de Janeiro |
|
Portugalska |
PROSTOR ZA NAS |
INSTITUT S DO SABER |
Rio de Janeiro |
|
Španija |
CORTESITOS 6B |
CEIP HERNÁN CORTÉS |
TALAVERA DE LA REINA |
|
Grčija |
OLEA |
1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΥΡΩΝ ΣΙΒΟΛΑΠΕΝΚΟ" |
ΜΥΤΙΛΗΝΗ |
|
Irska |
De La Salle waterford |
De La Salle College |
Waterford |
|
Grčija |
"Μικροί μετεωρολόγοι" |
Νηπιαγωγείο Μερόπης |
Οιχαλία |
|
Grčija |
Astroguys |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
PROSTORSKI ČAS |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
Zaščitniki planeta |
30ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων |
Τρικαλα |
|
Grčija |
Climate Detectives iz Rodopolisa |
Vrtec Rodopolis |
Rodopoli Atika |
|
Grčija |
Οι βιώσιμοι |
3ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης |
Τρίπολη |
|
Avstrija |
1a |
TNMS 2 Grieskirchen |
Grieskirchen |
|
Portugalska |
Terra Viva |
Escola Portuguesa de Moçambique |
Maputo |
|
Grčija |
ΑΣΤΕΡΑΤΗ ΤΑΞΗ |
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ |
ΔΡΑΜΑ |
|
Grčija |
5. razred |
Chalikas |
Mytilene |
|
Grčija |
Geoznanstveniki |
1st Experimental Hight Scool of Chania |
Chania |
|
Grčija |
ΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΗΣ ΜΗΛΙΑΣ |
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ |
ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ |
|
Grčija |
SIDaF (Satelitska raziskava poplav v Danielu) |
7. eksperimentalna gimnazija Trikala |
Trikala |
|
Grčija |
Detektivi DELTA EVROS |
1. eksperimentalna šola v Aleksandrupoliju |
Alexandroupoli |
|
Grčija |
Svetniki |
1. GEL AGIOU ATHANASIOU |
Agios Athanasios |
|
Grčija |
Opazovalci neba |
2. osnovna šola Aigio |
Aigio |
|
Grčija |
SILVERAIN |
3. srednja šola v mestu ARGIRUPOLIS |
ARGYROUPOLIS - ATENE |
|
Grčija |
MIA ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΙΑ ΖΩΗ |
Experimental High Sschool of Larissa |
ΛΑΡΙΣΑ |
|
Grčija |
Α1 - Α2 & BG1 - BG2 |
1ο EPAL Moiron |
Moires |
|
Španija |
5ºA |
C.E.I.P. Hernán Cortés |
Talavera de la Reina (Toledo) |
|
Grčija |
Ekološki nasmehi |
32. osnovna šola v Pireju |
Pirej |
|
Grčija |
Zeleni borci |
8. osnovna šola Chaidari |
CHAIDARI ATTICA |
|
Grčija |
Κυβερνοπροφήτες |
3ο Γενικό Λύκειο Αλεξανδρούπολης |
Αλεξανδρούπολη |
|
Grčija |
Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ου ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ |
1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΛΑΡΙΣΑ |
|
Grčija |
Meligala climate detectives |
Šola Meligala Demotiko |
Meligala |
|
Švedska |
Klimatpoliserna 4B |
Vikingaskolan |
Malmö |
|
Grčija |
KAMPANI PODNEBNI INŠPEKTORJI |
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ |
ΚΑΜΠΑΝΗ |
|
Grčija |
5. razred Ano Syrou |
Dimotiko Sholeio Ano Syrou |
Ermoupoli Syrou |
|
Grčija |
5. razred Ermoupoli |
5o Dimotiko Sholeio Ermoupolis |
Ermoupoli Syrou |
|
Grčija |
BSMDCRW |
8. OSNOVNA ŠOLA SYKIES |
Solun |
|
Švedska |
Minisarna |
Herkules |
Lidingö |
|
Grčija |
ΕΞΥΠΝΟΠΟΥΛΙΑ |
43ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου |
Heraklion |
|
Španija |
DEPORTISTAS ESPACIALES |
CP MARCELO GAGO |
Avilés |
|
Španija |
AGESTUR 3ºA MARCELO |
CP MARCELO GAGO |
Avilés |
|
Španija |
AGESTUR 3ºB MARCELO |
CP MARCELO GAGO |
Avilés |
|
Združeno kraljestvo |
Ohranimo naš planet |
Šola Wexham |
Slough |
|
Belgija |
Kolegij Hagelstein |
Kolegij Hagelstein |
Sint-Katelijne-Waver |
|
Portugalska |
Detetives do Carmo -2ºA |
Agrupamento de Escolas Afonso III- EB do Carmo |
Faro |
|
Španija |
ESO1-ALPUENTE |
IES LA SERRANIA-SES ALPUENTE |
ALPUENTE |
|
Portugalska |
Guardiões da Ribeira |
Escola Básica e Secundária de Mora |
Mora |
|
Latvija |
Vides eksperti |
Rīgas Valda Zālīša sākumskola |
Rīga |
|
Španija |
5B RAZRED |
CEIP HERNAN CORTES |
TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO) |
|
Grčija |
Ομάδα Δ1 |
4ο Δημοτικό Κορυδαλλού |
Κορυδαλλός |
|
Španija |
Ekipa CVG ESO 3A |
Colegio Virgen de Gracia |
Granada |
|
Španija |
Ekipa CVG ESO 3B |
Colegio Virgen de Gracia |
Granada |
|
Španija |
Ekipa CVG ESO 3C |
Colegio Virgen de Gracia |
Granada |
|
Italija |
1A Tr.E.D |
Liceo Scientifico Dante Alighieri |
Matera (MT) |
|
Združeno kraljestvo |
Uddingston podnebni bojevniki |
Osnovna šola svetega Janeza Krstnika |
Uddingston |
|
Grčija |
Flintstoneovi |
32. osnovna šola v Pireju |
Pirej |
|
Združeno kraljestvo |
Pet oljk |
Osnovna šola Letham |
Livingston |
|
Italija |
Bio detektivi |
IIS "Ciampini-Boccardo" |
Novi Ligure |
|
Švedska |
Mini detektiverna |
Herkules förskola |
Lidingö Stad |
|
Italija |
7. razred |
Mednarodna šola Castelli |
Rim |
|
Španija |
Varuhi podnebja |
CEIPH. Hernán Cortés |
Talavera de la Reina |
|
Združeno kraljestvo |
BOSH Juniors |
Burnham-on-sea in Highbridge Sea Cadets |
Burnham-on-sea |
|
Združeno kraljestvo |
Tigrasti molji |
NA |
Surrey |
|
Združeno kraljestvo |
Brougham Eco Warriors |
Osnovna šola Brougham |
Hartlepool |
|
Združeno kraljestvo |
Willow |
Osnovna šola Pilsley |
Chesterfield |
|
Grčija |
Κυνηγοί των Πράσινων Μυστηρίων |
29ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης |
Θεσσαλονίκη |
|
Združeno kraljestvo |
Cubs |
11. skavtska skupina St Helens (Toll Bar) |
St Helens |
|
Združeno kraljestvo |
Podnebna ekipa QE |
Srednja šola QE |
Bromyard |
|
Združeno kraljestvo |
orlinski |
Orlinski High |
Solihull |
|
Grčija |
Οι απίθανοι |
11ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου |
BΟΛΟΣ |
|
Združeno kraljestvo |
Geografski klub TAH |
Trinity Academy Halifax |
Halifax |
|
Združeno kraljestvo |
Razred čapelj |
Akademija Greenwell |
Harlow |
|
Španija |
Super podnebje |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Krompir za suši |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Krabi |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Nori klobuk |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Super krompir |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Ekipa za Zemljo |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Zaščitniki Zemlje |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Zemeljske sfere |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
DALS |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Super zvezde |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Avokado |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Španija |
Tamagotchi |
Isabel La Catolica |
Madrid |
|
Združeno kraljestvo |
Hutton Henry Eco Squad |
Osnovna šola Hutton Henry C of E |
Hutton Henry, |
|
Združeno kraljestvo |
Juniorji |
TS Hornet |
Gosport |
|
Poljska |
EkoFani |
Szkoła Podstawowa nr 2 |
Rydułtowy |
|
Španija |
ASTROHEROS IZ TALAVERE |
CEIP HERNAN CORTES |
TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO) |
|
Nizozemska |
Radoveden7 |
IPS Mondrian |
Hilversum |
|
Združeno kraljestvo |
Mlajši Zemljani |
TS Oberon |
Feltham |
|
Združeno kraljestvo |
Eko bojevniki |
Drevo Coppetts Wood |
Barnet |
|
Grčija |
Λίγη χαρά, λίγη λύπη και μπόλικη αγάπη |
18ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων |
Ιωάννινα |
|
Združeno kraljestvo |
Shakespeare |
akademija jAMES Elliman |
Slough |
|
Grčija |
Mali sherlocks |
Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου |
Ίασμος - Ροδόπης |
|
Grčija |
ΤΜΉΜΑ 3 |
22 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ |
Ioannina |
|
Španija |
ČISTILA ZA SUPERZEMLJO |
CEIP HERNAN CORTES |
TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO) |
|
Združeno kraljestvo |
Wolforths |
Domov Ed |
Bradford |
|
Grčija |
KAMPANI PODNEBNI DETEKTIVI |
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ |
ΚΙΛΚΙΣ |
|
Grčija |
9. PrimTrip Climate Detectives |
9. osnovna šola v Tripolisu |
Tripolis |
|
Grčija |
EcoExplorers |
Osnovna šola Sitohori |
Sitohori |
|
Švica |
Eya Kbaier |
Gymnase du Bugnon |
Genève |
|
Združeno kraljestvo |
Laudato SI |
Jožef |
Linlithgow |
|
Francija |
Les écol-liés |
sveti Ferdinand |
Bordeaux |
|
Romunija |
ZELENA 2 |
Tehnološka srednja šola št. 1 Fundulea |
Fundulea |
|
Češka republika |
PRIMA |
GYMNÁZIUM ŽATEC |
Žatec |
|
Grčija |
Birdie's Tree Lygia |
Vrtec Lygia |
Lefkada |
|
Združeno kraljestvo |
I-think |
Osnovna šola Charltonwood |
Bristol |
|
Španija |
CS La Llacuna |
Escola Vilademàger |
La Llacuna |
|
Grčija |
Ekipa Eco Team 32 |
32. vrtec Solun |
Θεσσαλονίκη |
|
Romunija |
Ursuleții curioși |
Liceul Teoretic "Mircea Eliade" |
Galati |
|
Združeno kraljestvo |
Tormead Leto 5 |
Tormead Prep School |
Guildford |
|
Združeno kraljestvo |
Tormead Četrto leto |
Tormead Prep School |
Guildford |
|
Romunija |
PONTICII |
SCOALA GIMNAZIALA ,,TUDOR ARGHEZI,, |
Navodari |
|
Združeno kraljestvo |
Naslednja generacija nindže |
Naslednja generacija Ninja |
Barnet |
|
Avstrija |
Mentolnica 1C |
MS Zurndorf |
Zurndorf |
|
Grčija |
Astrokids |
1. vrtec Lagyna |
Lagadas Solun |
|
Združeno kraljestvo |
lila |
cantell |
Southampton |
|
Irska |
SPC Climate Detectives |
Kolegij svetega Petra |
Dunboyne |
|
Grčija |
Clima-teens |
1. gimnazija Polichni |
Solun |
|
Španija |
Detektivi 4º (Muros) |
Colegio Público Maestra Humbelina A.C. |
Muros de Nalón |
|
Španija |
Detektivi iz Salinasa 6º |
Colegio Publico Manuel Alvarez Iglesias |
Salinas |
|
Švedska |
BC |
Noblaskolan Saltsjö Boo |
Stockholm |
|
Združeno kraljestvo |
Ambasadorji znanosti 23 |
Spodnja šola Roecroft |
Hitchin |
|
Francija |
Razred 6b |
La Salle |
IGNY |
|
Malta |
SPMC Eco Warriors |
Misijonski kolegij svetega Pavla |
Rabat |
|
Romunija |
Arghezienii |
Scoala Gimnaziala,,Tudor Arghezi,, Navodari |
Navodari |
|
Italija |
Pisa Paxi |
Lorenzini |
Pisa |
|
Grčija |
mago ultra |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Španija |
EKIPA CABALLOS TEAM |
IES CASTILLO DE TEMPUL |
SAN JOSÉ DEL VALLE |
|
Španija |
EDINA EKIPA |
IES CASTILLO DE TEMPUL |
SAN JOSÉ DEL VALLE |
|
Grčija |
E3 BioDetektivi - 3. osnovna šola Nea Eryhraia |
3. osnovna šola Nea Erythraia |
Αθήνα |
|
Grčija |
ST1- Čebelji reševalci - 2. p.s. Nea Erythraia |
2. osnovna šola Nea Erythraia |
Αθήνα |
|
Grčija |
Heroji opraševalci |
2. osnovna šola Nea Erythraia |
Αθήνα |
|
Grčija |
Razred C / Γ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας |
Osnovna šola Philippi |
Kavala |
|
Grčija |
Razred D / Δ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας |
Osnovna šola Philippi |
Kavala |
|
Grčija |
Razred E / Ε τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας |
Osnovna šola Philippi |
Kavala |
|
Grčija |
Ερευνητές του Γ1 |
5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού |
Κορυδαλλός |
|
Grčija |
cosmokids |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
Astropeppa |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
astro-ten-y-os |
8o Δημοτικό Σχολείο Συκεών |
Θεσσαλονίκη |
|
Švedska |
Herkules |
Herkules förskola |
Lidingö Stad |
|
Slovenija |
Raziskovalki vesolja |
Osnovna šola Turnišče |
Turnišče |
|
Grčija |
Oichalia Climate Detectives Otroci |
Νηπιαγωγείο Μερόπης |
Oichalia |
|
Slovenija |
Vesoljski popotniki |
Osnovna šola Turnišče |
Turnišče |
|
Estonija |
4b |
Valga Priimetsa Kool |
Valga |
|
Grčija |
Ε2 τάξη |
2ο Πειραματικό Δημοτικό Σάμου |
Βαθύ, Σάμου |
|
Španija |
Los detectives del Zurbi |
IES ZURBARÁN |
Badajoz |
|
Belgija |
Kometen |
AstroLAB IRIS |
Ieper |
|
Grčija |
Τα μικρά αστέρια |
Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου |
ΙΑΣΜΟΣ |
|
Grčija |
Χουρχουροομάδα Θεσσαλονίκης |
20. solunski vrtec |
Solun |
|
Portugalska |
Dobradores do Clima |
Escola Básica e Secundária José Falcão |
Miranda do Corvo |
|
Grčija |
potomstvo |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
mago ultra II |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
potomci II |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
ΠΟΥΜΑ |
6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ |
Θεσσαλονίκη |
|
Grčija |
Alica v deželi čudes |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
4 za letne čase |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
Ήρωες της Ανακυκλωσης |
Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ιάσμου |
ΡΟΔΟΠΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ |
|
Grčija |
A Class / Α τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας |
Osnovna šola Philippi |
Kavala |
|
Grčija |
Razred B / Β τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας |
Osnovna šola Philippi |
Kavala |
|
Grčija |
Razred F / Στ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας |
Osnovna šola Philippi |
Kavala |
|
Estonija |
2.a |
Tartu Hansa kool |
Tartu linn |
|
Belgija |
Tuur in Alexander |
Kolegij Hagelstein |
Sint-Katelijne-Waver |
|
Belgija |
Roos, Jutta, Leonie in Sarah |
Kolegij Hagelstein |
Sint-Katelijne-Waver |
|
Belgija |
Wout, Kasper, Lucas |
Kolegij Hagelstein |
Sint-Katelijne-Waver |
|
Belgija |
Tobias, Emile, Ilian, Pieter |
Kolegij Hagelstein |
Sint-Katelijne-Waver |
|
Belgija |
Loïc, Stan, Vic, Rube |
Kolegij Hagelstein |
Sint-Katelijne-Waver |
|
Belgija |
Nick in Xander |
Kolegij Hagelstein |
Sint-Katelijne-Waver |
|
Belgija |
Xander, Jesse in Dien |
Kolegij Hagelstein |
Sint-Katelijne-Waver |
|
Švedska |
J5 |
Vittra Telefonski načrt |
Stockholm |
|
Romunija |
Micii detectivi |
Liceul Teoretic "Mircea Eliade" |
Galati |
|
Poljska |
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 |
Vroclav |
|
Grčija |
outsiderji |
9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
Alica v deželi čudes II |
9o Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Grčija |
potniki |
9o Γυμνάσιο Καλαμαριάς |
Solun |
|
Švedska |
Norrskenet |
Parkens förskola |
Uddevalla |
|
Romunija |
Buburuzele istete |
Gimnazija Scoala "Emil Isac" |
Cluj-Napoca |
|
Romunija |
Clasa a II-a A |
Liceul Andrei Mureșanu |
Brasov |
|
Portugalska |
Super Gota |
Escola Básica Integrada Ferrer Correia |
Miranda do Corvo |
|
Portugalska |
E.Robot AEVILELA |
Agrupamento Escolas Vilela |
Vilela |
|
Grčija |
Β τάξη ερευνητών |
1. osnovna šola Oreokastro |
Oreokastro |
|
Španija |
Detektivi iz Quinto y Sexto |
Colegio Público Maestra Humbelina |
Muros de Nalón |
|
Romunija |
Marinarii |
Școala Gimnazială Nr. 16 "Marin Ionescu Dobrogianu" Constanța |
Constanta |
|
Grčija |
a1 |
3. gimnazija Argyroupolis |
Argyroupolis |
|
Grčija |
" Παγοσώστες" |
2ο Νηπιαγωγείο Κυμίνων |
Κύμινα, Δημος Δέλτα |
|
Climate Detectives Otroška skupnost
Kako sodelovati
Izberite eno od predlaganih dejavnosti ali ustvarite svojo ter predložite opis in sliko svojega projekta.
Ekipe, ki bodo predložile eno dejavnost, bodo prejele bronasto značko. Če bodo ekipe izvedle dve dejavnosti, bodo prejele srebrno značko. Ekipe, ki bodo opravile tri dejavnosti, bodo prejele zlato značko in virtualno potrdilo kot priznanje za njihovo detektivsko delo za razumevanje in zaščito našega domačega planeta.
Obiščite virtualno galerijo svoje ekipe in delite svoj projekt z družino in prijatelji!