Klimato detektyvų vaikų svetainės baneris_1500x500_v2 (2)

Climate Detectives vaikų komandos

"Klimato detektyvai" vaikams kelia moksleiviams iššūkį keiskite situaciją bendraujant su Žemės aplinka ir padedant ją apsaugoti. Šiame projekte mokiniai atliks užduotis, susijusias su Žemės aplinka, rinks savo atradimų įrodymus ir už kiekvieną užduotį gaus ženkliukus! Kuo daugiau žinome apie savo planetą, tuo daugiau galime padaryti, kad ją apsaugotume!

Pasidalykite savo pasiekimais su savo šeimomis ir draugais ir sužinokite, iš kur Climate Detectives Kids daro pokyčius. 


Šalis Komandos pavadinimas Mokykla Miestas Ženkliukas

Vokietija

Vokietija

NIGS-Forscher-Kids

Naujoji IGS

Getingenas

Graikija Graikija

ο Βμάδα

1ο Πειραματικό Δ.Σ. Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Graikija Graikija

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑΞΗ

18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Rumunija Rumunija

Clasa a IV-a- Micii detectivi

Școala Gimnazială Nr.1 Valcău de Jos

Valcău de Jos

Graikija Graikija

Τα σαΐνια

1ο Δημοτικό Σχολείο Μουρικίου

Πτολεμαΐδα

Portugalija Portugalija

LApA

Colégio do Castanheiro

Ponta Delgada

Airija Airija

6 klasės diktantai

Scoil Mocheallog

Kilmallock

Graikija Graikija

Οι μυστικοί πράκτορες της Α΄

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου

Ίασμος Ροδόπης

Graikija Graikija

Paukščiai ore

Nea Jonijos 1-oji pradinė mokykla

Nea Jonija

Jungtinė Karalystė

Aplinkos departamentas

Gorsey banko pradinė mokykla

Wilmslow

Graikija Graikija

B1

Oreokastro 1-oji pradinė mokykla

Oreokastro

Graikija Graikija

ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ

Kalampakio 1-asis vaikų darželis

Kalampakio dramos

Graikija Graikija

Λευκοί Παρατηρητές Α4 πρωινού τμήματος

3ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ιωάννινα

Rumunija Rumunija

Omuleții

SCOALA GIMNAZILA AVRAM IANCU BAIA MARE

BAIA MARE

Ispanija Ispanija

Forumas B

IAI UŽ AMONTANOS

Cabezón de la Sal

Graikija Graikija

6 klasė

5-oji pradinė mokykla Larisa

Larisa

Graikija Graikija

Μικροί ερευνητές του Α5

3ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ιωάννινα

Šveicarija Šveicarija

Mama Mia

Lms

Baar

Jungtinė Karalystė

Šeštieji Tormead metai!

Tormead Prep

Guildfordas

Ispanija Ispanija

Carolines

Karolinų salos (Les Carolines)

VALENSIJA - PICASSENT

Jungtinė Karalystė

Alejandra

Tormead

Guildfordas

Graikija Graikija

Specialiosios priemonės

2ο Πειραματικό Δημοτικό σχολείο Σαμου

Σαμος

Ispanija Ispanija

Los Ecoscientist

Nuestra Señora de Monteagud

Uleila del campo

Rumunija Rumunija

asdsad

asd

Oradea

Ispanija Ispanija

METEOILIPA KOMANDA

IES ILIPA MAGNA

ALCALÁ DEL RÍO (SEVILIJA)

Jungtinė Karalystė

Priory kodavimo klubas

Priorų mokykla

Slough

Graikija Graikija

Προστάτες του Πλανήτη

11ο Δημοτικό Σχολείο

Βόλος

Jungtinė Karalystė

Stoneydown STEM komanda

Stoneydown Park Primary

Londonas

Kanada Kanada

MrD'sGrade5

Goulds pradinė mokykla

Jono bažnyčia

Ispanija Ispanija

Zapatope

IES daktaras José Zapatero Domínguez

Castro Urdiales

Jungtinė Karalystė

Triušių komanda

Boughton Under Blean ir Dunkirk pradinė mokykla

Kentas

Nyderlandai

Yoshi komanda

Atlantis

Amersfoortas

Graikija Graikija

STEM skautai

1stSeaScoutsN.Anchialos

Νέα Αγχίαλος Βόλου

Graikija Graikija

Πεφταστέρια

Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας

Νίκαια - Λάρισα

Graikija Graikija

Α2

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΙΓΑΛΕΩ

Graikija Graikija

Klimato pandos

2. ikimokyklinio ugdymo mokykla "Afeton" - Syki

Volosas

Graikija Graikija

"Appolo B2" misija

6o Δ.Σ. Κομοτηνής

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Jungtinė Karalystė

Aplinkosaugos klubas

Halsall St Cuthberts pradinė mokykla

Halsall

Graikija Graikija

Skraidantys mokslininkai

5. vaikų darželis Farsala

ΦΑΡΣΑΛΑ

Graikija Graikija

Klimatai-mokyklos draugai

1. vaikų darželio dramos

ΔΡΑΜΑ

Rumunija Rumunija

Žaliasis patrulis

Scoala Gimnaziala Pui

Pui

Austrija Austrija

Klimafrösche 4a

VS St. Veit am Vogau

St. Veit in der Südsteiermark

Austrija Austrija

Klimafrösche 3a

VS St. Veit am Vogau

St. Veit in der Südsteiermark

Ispanija Ispanija

Mediterráneo

IES Mediterráneo

Malaga

Graikija Graikija

UOLINIAI ROBOTAI

KARDITSA ROBOTICS

KARDITSA

Graikija Graikija

Gajos globėjai

5. Kalamato gimnazija

Kalamata Graikija

Vokietija Vokietija

5c

FINOW-GRUNDSCHULE

BERLIN

Vokietija Vokietija

Greven Astros

Anne-Frank-Realschule

Grevenas

Italija Italija

SuperFulmini

Cesare Battisti pradinė mokykla

Pinerolo

Graikija Graikija

Dokos detektyvai

Dokos mažumų mokykla

Komotini

Rumunija Rumunija

Tyrinėtojai

Vidurinė mokykla "Preda Buzescu" Vlădaia

Vlădaia

Jungtinė Karalystė

"BA Go Green

Bradfordo akademija

Bradfordas

Jungtinė Karalystė

R L Hughes ekologinė taryba

R L Hughes

Wigan

Jungtinė Karalystė

SJV Tech Kids

Jonas Vianėjus

Blackpool

Italija Italija

Prima F

Secondaria di Primo Grado "Ilaria Alpi"

Chiavari

Jungtinė Karalystė

Alecas Ridas Eko būrys

Alec Reed akademija

Londonas

Graikija Graikija

Klimato detektyvai

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ

Graikija Graikija

Rodopolio klimato detektyvai

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗ

Ispanija Ispanija

LES CAROLINES

LES CAROLINES

VALENSIJA - PICASSENT

Švedija Švedija

"Northern LIgth

Parkens förskola

Uddevalla

Švedija Švedija

Saulės spinduliai

Parkens förskola

Uddevalla

Švedija Švedija

Asteroiderna

Gantofta

Helsingborgas

Slovėnija Slovėnija

Slovėnija ŠETK

Srednja šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo

Ptuj

Graikija Graikija

Žalioji "Klooz" komanda

Čalandrio 1-oji pradinė mokykla

Atėnai

Norvegija Norvegija

1.-3.klasė

Davik Oppvekst

Davik

Graikija Graikija

Οι Ντετέκτιβ του Κιλκίς

5ο Δημοτικό Σχολείο

Κιλκίς

Liuksemburgas Liuksemburgas

Sainte-Sophie Astronomie-Climatologie klubas

Ecole Sainte-Sophie de Luxembourg

Liuksemburgas

Ispanija Ispanija

3,2,1... RUMBO PLANETA CAÑDA

IES CAÑDA DE LA ENCINA

INIESTA

Airija Airija

CBS Air

CBS Roscommon

Roscommon

Airija Airija

CBS ATLIEKOS

CBS Roscommon

Roscommon

Prancūzija Prancūzija

CP/CE1/CE2

louis authié

neffies

Airija Airija

"Upstream" komanda!

Deele koledžas

Donegalas

Airija Airija

Flash Flood Force!

Deele koledžas

Donegalas

Airija Airija

"EcoPetals"

Deele koledžas

Donegalas

Airija Airija

Dviračių komanda

Deele koledžas

Donegalas

Rumunija Rumunija

ŽALIA ATEIČIAI

1 Fundulea technologijų vidurinė mokykla

Fundulea

Prancūzija Prancūzija

AKADIJOS TYRINĖTOJAI

ACADIE

HONFLEUR

Ispanija Ispanija

Aloha klimato detektyvai III

Aloha College Marbella

Marbella

Ispanija Ispanija

Atradimas Animeta

Ceip Moli d'Animeta

Quart de Poblet

Italija Italija

draghetti2015

Primaria Leoncini

Campo Ligure

Jungtinė Karalystė

Hythe Bay Eco Warriors

Hythe Bay pradinė mokykla

Kentas

Nyderlandai

Morenitos

CASA

Noordvijkas

Belgija Belgija

De Klimaatpiraten

Studentų miestelis SBC

Nieuwpoort

Graikija Graikija

Keitikliai

ENEEGYL

Drama

Graikija Graikija

Πανόπτης 1

Kalamarijos 6-oji vidurinė mokykla

Salonikų

Graikija Graikija

Πανόπτης 2

Kalamarijos 6-oji vidurinė mokykla

Salonikų

Jungtinė Karalystė

Wolvey Eco Warriors

Wolvey pradinė mokykla

Hinklis

Graikija Graikija

Οι Detektyvai του Ε1

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΜΟΥ

ΒΑΘΥ, ΣΑΜΟΣ

Italija Italija

Spalvos

Liceo Scientifico S. Cantone

Pomigliano D'arco

Ispanija Ispanija

Superdetektyvas Granadoje

CEIP Isabel la Católica

Granada

Graikija Graikija

Μικροί ερευνήτες

3ο Γυμνάσιο Τρίπολης

Τρίπολη

Graikija Graikija

A3klasė

1ο ΕΠΑΛ Δράμας

Δράμα

Prancūzija Prancūzija

Mėnulio šviesa

Namų mokykla

Saint-Ciers-d'Abzac

Ispanija Ispanija

Gamtos šnipai

CEIP.Hernán Cortés

Talavera de la Reina

Graikija Graikija

Πανόπτης3

6 ΓΕΛ Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

Ερευνητές Νο6

6ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης

Xanthi

Airija Airija

Pres Clonmel

Pristatymas vidurinė mokykla

Clonmel

Ispanija Ispanija

mini mokslininkai 4C

HERNAN CORTES MOKYKLA

Talavera de la Reina

Portugalija Portugalija

ASTRONOMIA DIVERTIDA

INSTITUTO S DO SABER

Rio de Žaneiras

Portugalija Portugalija

PIRAUBA

INSTITUTO S DO SABER

Rio de Žaneiras

Portugalija Portugalija

ERDVĖ MUMS

INSTITUTO S DO SABER

Rio de Žaneiras

Ispanija Ispanija

CORTESITOS 6B

CEIP HERNÁN CORTÉS

TALAVERA DE LA REINA

Graikija Graikija

OLEA

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΥΡΩΝ ΣΙΒΟΛΑΠΕΝΚΟ"

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Airija Airija

De La Salle Waterford

De La Salle koledžas

Waterford

Graikija Graikija

"Μικροί μετεωρολόγοι"

Νηπιαγωγείο Μερόπης

Οιχαλία

Graikija Graikija

Astroguys

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

SPACETIME

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

Planetos gynėjai

30ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων

Τρικαλα

Graikija Graikija

Climate Detectives iš Rodopolio

Rodopolio vaikų darželis

Rodopolis Atika

Graikija Graikija

Οι βιώσιμοι

3ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης

Τρίπολη

Austrija Austrija

1a

TNMS 2 Grieskirchenas

Grieskirchenas

Portugalija Portugalija

Terra Viva

Moçambique portugalų kalbos mokykla

Maputu

Graikija Graikija

ΑΣΤΕΡΑΤΗ ΤΑΞΗ

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΡΑΜΑ

Graikija Graikija

5 klasė

Chalikas

Mytilene

Graikija Graikija

Geologai

1st Experimental Hight Scool of Chania

Chanija

Graikija Graikija

ΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΗΣ ΜΗΛΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

Graikija Graikija

SIDaF (Danieliaus potvynių palydovinis tyrimas)

7-oji Trikalos eksperimentinė gimnazija

Trikala

Graikija Graikija

DELTA EVROS detektyvai

1. eksperimentinė Aleksandrupolio mokykla

Aleksandrupolis

Graikija Graikija

Šventieji

1. GEL AGIOU ATHANASIOU

Agios Athanasios

Graikija Graikija

Dangaus stebėtojai

Aigio 2-oji pradinė mokykla

Aigio

Graikija Graikija

SILVERAIN

3 ARGIRUPOLIO VIDURINĖ MOKYKLA

ARGIROUPOLIS - ATĖNAI

Graikija Graikija

MIA ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

Larisos eksperimentinė vidurinė mokykla

ΛΑΡΙΣΑ

Graikija Graikija

Α1 - Α2 & BG1 - BG2

1ο EPAL Moiron

Moires

Ispanija Ispanija

5ºA

C.E.I.P. Hernán Cortés

Talavera de la Reina (Toledas)

Graikija Graikija

Ekologiškos šypsenos

32-oji Pirėjo pradinė mokykla

Pirėjus

Graikija Graikija

Žalieji kovotojai

8-oji pradinė mokykla Chaidari

CHAIDARI ATTICA

Graikija Graikija

Κυβερνοπροφήτες

3ο Γενικό Λύκειο Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Graikija Graikija

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ου ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

Graikija Graikija

Meligala climate detectives

Meligala Demotiko mokykla

Meligala

Švedija Švedija

Klimatinė infrastruktūra 4B

Vikingaskolan

Malmė

Graikija Graikija

KAMPANIJOS KLIMATO INSPEKTORIAI

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ

ΚΑΜΠΑΝΗ

Graikija Graikija

5 klasė Ano Syrou

Dimotiko Sholeio Ano Syrou

Ermoupoli Syrou

Graikija Graikija

5 klasė Ermoupoli

5o Dimotiko Sholeio Ermoupolis

Ermoupoli Syrou

Graikija Graikija

BSMDCRW

8TH PRIMARY SCHHOOL OF SYKIES

Salonikų

Švedija Švedija

Minisarna

Herkulesas

Lidingö

Graikija Graikija

ΕΞΥΠΝΟΠΟΥΛΙΑ

43ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου

Heraklionas

Ispanija Ispanija

DEPORTISTAS ESPACIALES

CP MARCELO GAGO

Avilés

Ispanija Ispanija

AGESTUR 3ºA MARCELO

CP MARCELO GAGO

Avilés

Ispanija Ispanija

AGESTUR 3ºB MARCELO

CP MARCELO GAGO

Avilés

Jungtinė Karalystė

Leidžia išsaugoti mūsų planetą

Veksemo mokykla

Slough

Belgija Belgija

Kolegija Hagelšteinas

Kolegija Hagelšteinas

Sint-Katelijne-Waver

Portugalija Portugalija

Detetives do Carmo -2ºA

Agrupamento de Escolas Afonso III- EB do Carmo

Faro

Ispanija Ispanija

ESO1-ALPUENTE

IES LA SERRANIA-SES ALPUENTE

ALPUENTE

Portugalija Portugalija

Guardiões da Ribeira

Morės vidurinė mokykla (Escola Básica e Secundária de Mora)

Mora

Latvija Latvija

Aplinkosaugos ekspertai

Rīgas Valda Zālīša sākumskola

Rīga

Ispanija Ispanija

5B KLASĖ

CEIP HERNAN CORTES

TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO)

Graikija Graikija

Ομάδα Δ1

4ο Δημοτικό Κορυδαλλού

Κορυδαλλός

Ispanija Ispanija

CVG komanda ESO 3A

Colegio Virgen de Gracia

Granada

Ispanija Ispanija

CVG komanda ESO 3B

Colegio Virgen de Gracia

Granada

Ispanija Ispanija

CVG komanda ESO 3C

Colegio Virgen de Gracia

Granada

Italija Italija

1A Tr.E.D

Liceo Scientifico Dante Alighieri

Matera (MT)

Jungtinė Karalystė

Uddingstono klimato kareiviai

Jono Krikštytojo pradinė mokykla

Uddingston

Graikija Graikija

Flinstounai

32-oji Pirėjo pradinė mokykla

Pirėjus

Jungtinė Karalystė

Penkios alyvos

Lethamo pradinė mokykla

Livingstonas

Italija Italija

Bio detektyvai

IIS "Ciampini-Boccardo"

Novi Ligure

Švedija Švedija

Mini detektiverna

Herkules förskola

Lidingės miestas

Italija Italija

7 klasė

Castelli tarptautinė mokykla

Roma

Ispanija Ispanija

Klimato sergėtojai

CEIPH. Hernán Cortés

Talavera de la Reina

Jungtinė Karalystė

BOSH jaunių

Burnham-on-sea ir Highbridge jūrų kadetai

Burnham-on-sea

Jungtinė Karalystė

Tigrinės kandys

NA

Surrey

Jungtinė Karalystė

"Brougham Eco Warriors

Brougham pradinė mokykla

Hartlepool

Jungtinė Karalystė

Willow

Pilsley pradinė mokykla

Chesterfield

Graikija Graikija

Κυνηγοί των Πράσινων Μυστηρίων

29ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη

Jungtinė Karalystė

Cubs

11-oji St Helens (Toll Bar) skautų grupė

St Helens

Jungtinė Karalystė

QE klimato komanda

QE vidurinė mokykla

Bromyard

Jungtinė Karalystė

orlinski

Orlinskio vidurinė mokykla

Solihull

Graikija Graikija

Οι απίθανοι

11ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου

BΟΛΟΣ

Jungtinė Karalystė

TAH geografijos klubas

Trejybės akademija Halifaksas

Halifaksas

Jungtinė Karalystė

Heron klasė

Greenwell akademija

Harlow

Ispanija Ispanija

"Super klimatas

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Suši bulvės

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Krabai

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Beprotiška skrybėlė

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Super bulvės

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Žemės komanda

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Žemės gynėjai

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Žemės sferos

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

DALS

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Super žvaigždės

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Avokadai

Isabel La Catolica

Madridas

Ispanija Ispanija

Tamagočiai

Isabel La Catolica

Madridas

Jungtinė Karalystė

Hutton Henry Eco Squad

Hutton Henry C of E pradinė mokykla

Huttonas Henris,

Jungtinė Karalystė

Jaunuoliai

TS Hornet

Gosportas

Lenkija Lenkija

EkoFani

Szkoła Podstawowa nr 2

Rydułtowy

Ispanija Ispanija

ASTROHEROS IŠ TALAVERO

CEIP HERNAN CORTES

TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO)

Nyderlandai

Smalsus7

IPS Mondrian

Hilversumas

Jungtinė Karalystė

Jaunesnieji žemiečiai

TS "Oberon

Felthamas

Jungtinė Karalystė

Eko kariai

Coppetts Wood

Barnet

Graikija Graikija

Λίγη χαρά, λίγη λύπη και μπόλικη αγάπη

18ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ιωάννινα

Jungtinė Karalystė

Šekspyras

JAMES Elliman akademija

Slough

Graikija Graikija

Mažieji šerlokai

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου

Ίασμος - Ροδόπης

Graikija Graikija

ΤΜΉΜΑ 3

22 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

Janina

Ispanija Ispanija

SUPERŽEMĖS VALIKLIAI

CEIP HERNAN CORTES

TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO)

Jungtinė Karalystė

Wolforths

Pagrindinis puslapis Ed

Bradfordas

Graikija Graikija

KAMPANIJOS KLIMATO DETEKTYVAI

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ

ΚΙΛΚΙΣ

Graikija Graikija

9-oji kelionė PrimTrip Climate Detectives

Tripolio 9-oji pradinė mokykla

Tripolis

Graikija Graikija

"EcoExplorers"

Sitohori pradinė mokykla

Sitohori

Šveicarija Šveicarija

Eya Kbaier

Gymnase du Bugnon

Ženeva

Jungtinė Karalystė

Laudato SI

Juozapas

Linlithgow

Prancūzija Prancūzija

Les écol-liés

šventasis Ferdinandas

Bordo

Rumunija Rumunija

ŽALIA 2

1 Fundulea technologijų vidurinė mokykla

Fundulea

Čekija

PRIMA

GYMNÁZIUM ŽATEC

Žatec

Graikija Graikija

Paukščių medis Lygia

Lygijos vaikų darželis

Lefkada

Jungtinė Karalystė

I-think

Charltonwood pradinė akademija

Bristolis

Ispanija Ispanija

CS La Llacuna

Escola Vilademàger

La Llacuna

Graikija Graikija

Ekologinė komanda 32

32-asis Salonikų vaikų darželis

Θεσσαλονίκη

Rumunija Rumunija

Ursuleții curioși

Liceul Teoretic "Mircea Eliade"

Galati

Jungtinė Karalystė

Tormead 5 metai

Tormead Prep mokykla

Guildfordas

Jungtinė Karalystė

Tormead Ketvirti metai

Tormead Prep mokykla

Guildfordas

Rumunija Rumunija

PONTICII

SCOALA GIMNAZIALA ,,TUDOR ARGHEZI,,

Navodari

Jungtinė Karalystė

Naujos kartos nindzė

Naujos kartos nindzės

Barnet

Austrija Austrija

Mėtų mėta 1C

MS Zurndorf

Zurndorfas

Graikija Graikija

Astrokids

1-asis Lagynos vaikų darželis

Lagadas Salonikuose

Jungtinė Karalystė

lila

cantell

Southampton

Airija Airija

SPC Climate Detectives

Šv. Petro koledžas

Dunboyne

Graikija Graikija

Clima-teens

Polichni gimnazijos 1-oji gimnazija

Salonikų

Ispanija Ispanija

Detektyvai 4º (Muros)

Colegio Público Maestra Humbelina A.C.

Muros de Nalón

Ispanija Ispanija

Salinaso detektyvai 6º

Colegio Publico Manuel Alvarez Iglesias

Salinas

Švedija Švedija

BC

Noblaskolan Saltsjö Boo

Stokholmas

Jungtinė Karalystė

Mokslo ambasadoriai 23

"Roecroft" žemesnioji mokykla

Hitchin

Prancūzija Prancūzija

6b klasė

La Salė

IGNY

Malta Malta

SPMC "Eco Warriors

Pauliaus misionierių kolegija

Rabatas

Rumunija Rumunija

Arghezienii

Scoala Gimnaziala,,Tudor Arghezi,, Navodari

Navodari

Italija Italija

Piza Paxi

Lorenzini

Piza

Graikija Graikija

mago ultra

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Ispanija Ispanija

CABALLOS TEAM

IES CASTILLO DE TEMPUL

SAN JOSÉ DEL VALLE

Ispanija Ispanija

VIENINTELĖ KOMANDA

IES CASTILLO DE TEMPUL

SAN JOSÉ DEL VALLE

Graikija Graikija

E3 BioDetektyvai - Nea Eryhraia 3-ioji pradinė mokykla

Nea Eritrėjos 3-ioji pradinė mokykla

Αθήνα

Graikija Graikija

ST1- Bičių gelbėtojai - Nea Eritrėjos 2-asis p.s.

Nea Eritrėjos 2-oji pradinė mokykla

Αθήνα

Graikija Graikija

Apdulkintojai herojai

Nea Eritrėjos 2-oji pradinė mokykla

Αθήνα

Graikija Graikija

C klasė / Γ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipinų pradinė mokykla

Kavala

Graikija Graikija

D klasė / Δ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipinų pradinė mokykla

Kavala

Graikija Graikija

E klasė / Ε τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipinų pradinė mokykla

Kavala

Graikija Graikija

Ερευνητές του Γ1

5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού

Κορυδαλλός

Graikija Graikija

cosmokids

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

Astropeppa

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

astro-ten-y-os

8o Δημοτικό Σχολείο Συκεών

Θεσσαλονίκη

Švedija Švedija

Herkulesas

Herkules förskola

Lidingės miestas

Slovėnija Slovėnija

Raziskovalki vesolja

Osnovna šola Turnišče

Turnišče

Graikija Graikija

Oichalia Climate Detectives Vaikai

Νηπιαγωγείο Μερόπης

Oichalia

Slovėnija Slovėnija

Vesoljski popotniki

Osnovna šola Turnišče

Turnišče

Estija Estija

4b

Valga Priimetsa Kool

Valga

Graikija Graikija

Ε2 τάξη

2ο Πειραματικό Δημοτικό Σάμου

Βαθύ, Σάμου

Ispanija Ispanija

Los detectives del Zurbi

IES ZURBARÁN

Badachozas

Belgija Belgija

Kometen

AstroLAB IRIS

Ieper

Graikija Graikija

Τα μικρά αστέρια

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου

ΙΑΣΜΟΣ

Graikija Graikija

Χουρχουροομάδα Θεσσαλονίκης

20-asis Salonikų vaikų darželis

Salonikų

Portugalija Portugalija

Dobradores do Clima

Escola Básica e Secundária José Falcão

Miranda do Corvo

Graikija Graikija

palikuonys

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

mago ultra II

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

palikuonys II

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

ΠΟΥΜΑ

6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Θεσσαλονίκη

Graikija Graikija

alice in wonderland

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

4 sezonams

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

Ήρωες της Ανακυκλωσης

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ιάσμου

ΡΟΔΟΠΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Graikija Graikija

A klasė / Α τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipinų pradinė mokykla

Kavala

Graikija Graikija

B klasė / Β τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipinų pradinė mokykla

Kavala

Graikija Graikija

F klasė / Στ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipinų pradinė mokykla

Kavala

Estija Estija

2.a

Tartu Hansa kool

Tartu linas

Belgija Belgija

Tuur en Alexander

Kolegija Hagelšteinas

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Roos, Jutta, Leonie ir Sarah

Kolegija Hagelšteinas

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Wout, Kasper, Lucas

Kolegija Hagelšteinas

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Tobias, Emile, Ilian, Pieter

Kolegija Hagelšteinas

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Loikas, Stanas, Vikas, Rubė

Kolegija Hagelšteinas

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Nikas ir Ksandras

Kolegija Hagelšteinas

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Ksandras, Džesė ir Dien

Kolegija Hagelšteinas

Sint-Katelijne-Waver

Švedija Švedija

J5

Vittra Telefonų planas

Stokholmas

Rumunija Rumunija

Micii detectivi

Liceul Teoretic "Mircea Eliade"

Galati

Lenkija Lenkija

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12

Vroclavas

Graikija Graikija

pašaliečiai

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

alice in wonderland II

9o Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Graikija Graikija

keleiviai

9o Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Salonikų

Švedija Švedija

Norrskenet

Parkens förskola

Uddevalla

Rumunija Rumunija

Buburuzele istete

"Scoala Gimnaziala" "Emil Isac"

Klužas-Napoka

Rumunija Rumunija

Clasa a II-a A

Liceul Andrei Mureșanu

Brašovas

Portugalija Portugalija

Super Gota

Escola Básica Integrada Ferrer Correia

Miranda do Corvo

Portugalija Portugalija

E.Robotas AEVILELA

Agrupamento Escolas Vilela

Vilela

Graikija Graikija

Β τάξη ερευνητών

Oreokastro 1-oji pradinė mokykla

Oreokastro

Ispanija Ispanija

Detektyvai de Quinto y Sexto

Colegio Público Maestra Humbelina

Muros de Nalón

Rumunija Rumunija

Marinarii

Școala Gimnazială Nr. 16 "Marin Ionescu Dobrogianu" Constanța

Konstanta

Graikija Graikija

a1

Argiroupolio 3-ioji gimnazija

Argiroupolis

Climate Detectives vaikų bendruomenė


 

Kaip dalyvauti

Pasirinkite vieną iš siūlomų veiklų arba sukurkite savo veiklą ir pateikite projekto aprašymą bei nuotrauką.

Komandos, pateikusios vieną veiklą, gaus bronzos ženklelį. Jei komandos atliks dvi veiklas, gaus sidabrinį ženkliuką. Komandos, kurios atliks tris veiklas, gaus auksinį ženkliuką ir virtualų sertifikatą, kaip pripažinimą už jų detektyvinį darbą siekiant suprasti ir apsaugoti mūsų gimtąją planetą.

Apsilankykite virtualioje savo komandos galerijoje ir pasidalykite savo projektu su šeima ir draugais!