Spletna stran Climate Detectives Kids banner_1500x500_v2 (2)

Climate Detectives Otroške ekipe

Podnebni detektivi izzivajo učence, da spreminjanje stanja z vključevanjem v zemeljsko okolje in njegovim varovanjem. V tem projektu bodo učenci izvajali dejavnosti, ki se osredotočajo na Zemljino okolje, zbirali dokaze o svojih odkritjih in si za vsako dejavnost prislužili značko! Več ko vemo o našem planetu, več lahko storimo za njegovo zaščito!

Delite svoje dosežke z družino in prijatelji ter raziščite, od kod Climate Detectives Kids prinaša spremembe. 


Država Ime ekipe Šola Mesto Značka

Nemčija

Nemčija

NIGS-Forscher-Kids

Novi sistem IGS

Goettingen

Grčija Grčija

Β ομάδα

1ο Πειραματικό Δ.Σ. Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Grčija Grčija

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑΞΗ

18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Romunija Romunija

Clasa a IV-a- Micii detectivi

Școala Gimnazială Nr.1 Valcău de Jos

Valcău de Jos

Grčija Grčija

Τα σαΐνια

1ο Δημοτικό Σχολείο Μουρικίου

Πτολεμαΐδα

Portugalska Portugalska

LApA

Colégio do Castanheiro

Ponta Delgada

Irska Irska

Dectectives 6. razreda

Scoil Mocheallog

Kilmallock

Grčija Grčija

Οι μυστικοί πράκτορες της Α΄

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου

Ίασμος Ροδόπης

Grčija Grčija

Ptice v zraku

1. osnovna šola Nea Ionia

Nea Ionia

Združeno kraljestvo

Ministrstvo za okolje

Osnovna šola Gorsey Bank

Wilmslow

Grčija Grčija

B1

1. osnovna šola Oreokastro

Oreokastro

Grčija Grčija

ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ

1. vrtec v Kalampakiju

drame kalampaki

Grčija Grčija

Λευκοί Παρατηρητές Α4 πρωινού τμήματος

3ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ιωάννινα

Romunija Romunija

Omuleții

SCOALA GIMNAZILA AVRAM IANCU BAIA MARE

BAIA MARE

Španija Španija

Forumi B

S ZA AMONTANOS

Cabezón de la Sal

Grčija Grčija

6. razred

5. osnovna šola Larisa

Larisa

Grčija Grčija

Μικροί ερευνητές του Α5

3ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ιωάννινα

Švica Švica

Mama Mia

Lms

Baar

Združeno kraljestvo

Tormead Year Six!

Tormead Prep

Guildford

Španija Španija

Carolines

Les Carolines

VALENCIJA - PICASSENT

Združeno kraljestvo

Alejandra

Tormead

Guildford

Grčija Grčija

Posebni programi za izpopolnjevanje

2ο Πειραματικό Δημοτικό σχολείο Σαμου

Σαμος

Španija Španija

Los Ecoscientist

Nuestra Señora de Monteagud

Uleila del campo

Romunija Romunija

asdsad

asd

Oradea

Španija Španija

EKIPA METEOILIPA

ILIPA MAGNA

ALCALÁ DEL RÍO (SEVILLA)

Združeno kraljestvo

Priory Coding Club

Šola Priory

Slough

Grčija Grčija

Προστάτες του Πλανήτη

11ο Δημοτικό Σχολείο

Βόλος

Združeno kraljestvo

Ekipa Stoneydown STEM

Stoneydown Park Primary

London

Kanada Kanada

MrD'sGrade5

Osnovna šola Goulds

St. John's

Španija Španija

Zapatope

IES Zdravnik José Zapatero Domínguez

Castro Urdiales

Združeno kraljestvo

Ekipa zajcev

Osnovna šola Boughton Under Blean in Dunkirk

Kent

Nizozemska

Ekipa Yoshi

Atlantis

Amersfoort

Grčija Grčija

Skavti STEM

1. morski skavtiN.Anchialos

Νέα Αγχίαλος Βόλου

Grčija Grčija

Πεφταστέρια

Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας

Νίκαια - Λάρισα

Grčija Grčija

Α2

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΙΓΑΛΕΩ

Grčija Grčija

Podnebne pande

2. vrtec Afeton - Syki

Volos

Grčija Grčija

Appolo B2 Misija

6o Δ.Σ. Κομοτηνής

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Združeno kraljestvo

Okoljski klub

Osnovna šola Halsall St Cuthberts

Halsall

Grčija Grčija

Leteči znanstveniki

5. vrtec Farsala

ΦΑΡΣΑΛΑ

Grčija Grčija

Podnebje - sošolci

1. vrtec Drame

ΔΡΑΜΑ

Romunija Romunija

Zelena patrulja

Scoala Gimnaziala Pui

Pui

Avstrija Avstrija

Klimafrösche 4a

VS St. Veit am Vogau

St. Veit in der Südsteiermark

Avstrija Avstrija

Klimafrösche 3a

VS St. Veit am Vogau

St. Veit in der Südsteiermark

Španija Španija

Mediterráneo

IES Mediterráneo

Málaga

Grčija Grčija

ROK ROBOTI

ROBOTIKA KARDITSA

KARDITSA

Grčija Grčija

Varuhi Gaje

5. gimnazija Kalamatas

Kalamata Grčija

Nemčija Nemčija

5c

FINOW-GRUNDSCHULE

BERLIN

Nemčija Nemčija

Greven Astros

Anne-Frank-Realschule

Greven

Italija Italija

SuperFulmini

Osnovna šola Cesare Battisti

Pinerolo

Grčija Grčija

Detektivi Dokos

Manjšinska šola Dokos

Komotini

Romunija Romunija

Raziskovalci

Srednja šola "Preda Buzescu" Vlădaia

Vlădaia

Združeno kraljestvo

BA Go Green

Akademija Bradford

Bradford

Združeno kraljestvo

Eko svet R L Hughes

R L Hughes

Wigan

Združeno kraljestvo

SJV Tech Kids

Sveti Janez Vianney

Blackpool

Italija Italija

Prima F

Secondaria di Primo Grado "Ilaria Alpi"

Chiavari

Združeno kraljestvo

Alec Reed Eco Squad

Akademija Alec Reed

London

Grčija Grčija

Podnebni detektivi

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ

Grčija Grčija

Podnebni detektivi iz Rodopolija

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗ

Španija Španija

LES CAROLINES

LES CAROLINES

VALENCIJA - PICASSENT

Švedska Švedska

Severni LIgth

Parkens förskola

Uddevalla

Švedska Švedska

Sončni žarki

Parkens förskola

Uddevalla

Švedska Švedska

Asteroiderna

Gantofta

Helsingborg

Slovenija Slovenija

Slovenija ŠETK

Srednja šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo

Ptuj

Grčija Grčija

Zelena ekipa Klooz

1. osnovna šola Chalandri

Atene

Norveška Norveška

1.-3.klasse

Davik Oppvekst

Davik

Grčija Grčija

Οι Ντετέκτιβ του Κιλκίς

5ο Δημοτικό Σχολείο

Κιλκίς

Luksemburg Luksemburg

Club Astronomie-Climatologie de Sainte-Sophie

Ecole Sainte-Sophie de Luxembourg

Luksemburg

Španija Španija

3,2,1... RUMBO PLANETA CAÑDA

IES CAÑDA DE LA ENCINA

INIESTA

Irska Irska

CBS Air

CBS Roscommon

Roscommon

Irska Irska

CBS WASTE

CBS Roscommon

Roscommon

Francija Francija

CP/CE1/CE2

louis authié

neffies

Irska Irska

Ekipa Upstream!

Deele College

Donegal

Irska Irska

Flash Flood Force!

Deele College

Donegal

Irska Irska

EcoPetals

Deele College

Donegal

Irska Irska

Kolesarska ekipa

Deele College

Donegal

Romunija Romunija

ZELENO ZA PRIHODNOST

Tehnološka srednja šola št. 1 Fundulea

Fundulea

Francija Francija

RAZISKOVALCI AKADIE

ACADIE

HONFLEUR

Španija Španija

Aloha Climate Detectives III

Aloha College Marbella

Marbella

Španija Španija

Odkritje Animeta

Ceip Moli d'Animeta

Quart de Poblet

Italija Italija

draghetti2015

Primaria Leoncini

Campo Ligure

Združeno kraljestvo

Hythe Bay Eco Warriors

Osnovna šola Hythe Bay

Kent

Nizozemska

Morenitos

CASA

Noordwijk

Belgija Belgija

De Klimaatpiraten

Kampus SBC

Nieuwpoort

Grčija Grčija

Menjalniki

ENEEGYL

Drama

Grčija Grčija

Πανόπτης 1

6. srednja šola Kalamaria

Solun

Grčija Grčija

Πανόπτης 2

6. srednja šola Kalamaria

Solun

Združeno kraljestvo

Wolvey Eco Warriors

Osnovna šola Wolvey

Hinckley

Grčija Grčija

Οι Detektivi του Ε1

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΜΟΥ

ΒΑΘΥ, ΣΑΜΟΣ

Italija Italija

Barve

Liceo Scientifico S. Cantone

Pomigliano D'arco

Španija Španija

Superdetektiv v Granadi

CEIP Isabel la Católica

Granada

Grčija Grčija

Μικροί ερευνήτες

3ο Γυμνάσιο Τρίπολης

Τρίπολη

Grčija Grčija

Razred A3

1ο ΕΠΑΛ Δράμας

Δράμα

Francija Francija

Moonlight

Domača šola

Saint-Ciers-d'Abzac

Španija Španija

Naravni vohuni

CEIP.Hernán Cortés

Talavera de la Reina

Grčija Grčija

Πανόπτης3

6 ΓΕΛ Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

Ερευνητές Νο6

6ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης

Xanthi

Irska Irska

Pres Clonmel

Predstavitev Srednja šola

Clonmel

Španija Španija

mini znanstveniki 4C

ŠOLA HERNAN CORTES

Talavera de la Reina

Portugalska Portugalska

ASTRONOMIA DIVERTIDA

INSTITUT S DO SABER

Rio de Janeiro

Portugalska Portugalska

PIRAUBA

INSTITUT S DO SABER

Rio de Janeiro

Portugalska Portugalska

PROSTOR ZA NAS

INSTITUT S DO SABER

Rio de Janeiro

Španija Španija

CORTESITOS 6B

CEIP HERNÁN CORTÉS

TALAVERA DE LA REINA

Grčija Grčija

OLEA

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΥΡΩΝ ΣΙΒΟΛΑΠΕΝΚΟ"

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Irska Irska

De La Salle waterford

De La Salle College

Waterford

Grčija Grčija

"Μικροί μετεωρολόγοι"

Νηπιαγωγείο Μερόπης

Οιχαλία

Grčija Grčija

Astroguys

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

PROSTORSKI ČAS

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

Zaščitniki planeta

30ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων

Τρικαλα

Grčija Grčija

Climate Detectives iz Rodopolisa

Vrtec Rodopolis

Rodopoli Atika

Grčija Grčija

Οι βιώσιμοι

3ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης

Τρίπολη

Avstrija Avstrija

1a

TNMS 2 Grieskirchen

Grieskirchen

Portugalska Portugalska

Terra Viva

Escola Portuguesa de Moçambique

Maputo

Grčija Grčija

ΑΣΤΕΡΑΤΗ ΤΑΞΗ

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΡΑΜΑ

Grčija Grčija

5. razred

Chalikas

Mytilene

Grčija Grčija

Geoznanstveniki

1st Experimental Hight Scool of Chania

Chania

Grčija Grčija

ΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΗΣ ΜΗΛΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

Grčija Grčija

SIDaF (Satelitska raziskava poplav v Danielu)

7. eksperimentalna gimnazija Trikala

Trikala

Grčija Grčija

Detektivi DELTA EVROS

1. eksperimentalna šola v Aleksandrupoliju

Alexandroupoli

Grčija Grčija

Svetniki

1. GEL AGIOU ATHANASIOU

Agios Athanasios

Grčija Grčija

Opazovalci neba

2. osnovna šola Aigio

Aigio

Grčija Grčija

SILVERAIN

3. srednja šola v mestu ARGIRUPOLIS

ARGYROUPOLIS - ATENE

Grčija Grčija

MIA ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

Experimental High Sschool of Larissa

ΛΑΡΙΣΑ

Grčija Grčija

Α1 - Α2 & BG1 - BG2

1ο EPAL Moiron

Moires

Španija Španija

5ºA

C.E.I.P. Hernán Cortés

Talavera de la Reina (Toledo)

Grčija Grčija

Ekološki nasmehi

32. osnovna šola v Pireju

Pirej

Grčija Grčija

Zeleni borci

8. osnovna šola Chaidari

CHAIDARI ATTICA

Grčija Grčija

Κυβερνοπροφήτες

3ο Γενικό Λύκειο Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Grčija Grčija

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ου ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

Grčija Grčija

Meligala climate detectives

Šola Meligala Demotiko

Meligala

Švedska Švedska

Klimatpoliserna 4B

Vikingaskolan

Malmö

Grčija Grčija

KAMPANI PODNEBNI INŠPEKTORJI

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ

ΚΑΜΠΑΝΗ

Grčija Grčija

5. razred Ano Syrou

Dimotiko Sholeio Ano Syrou

Ermoupoli Syrou

Grčija Grčija

5. razred Ermoupoli

5o Dimotiko Sholeio Ermoupolis

Ermoupoli Syrou

Grčija Grčija

BSMDCRW

8. OSNOVNA ŠOLA SYKIES

Solun

Švedska Švedska

Minisarna

Herkules

Lidingö

Grčija Grčija

ΕΞΥΠΝΟΠΟΥΛΙΑ

43ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου

Heraklion

Španija Španija

DEPORTISTAS ESPACIALES

CP MARCELO GAGO

Avilés

Španija Španija

AGESTUR 3ºA MARCELO

CP MARCELO GAGO

Avilés

Španija Španija

AGESTUR 3ºB MARCELO

CP MARCELO GAGO

Avilés

Združeno kraljestvo

Ohranimo naš planet

Šola Wexham

Slough

Belgija Belgija

Kolegij Hagelstein

Kolegij Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Portugalska Portugalska

Detetives do Carmo -2ºA

Agrupamento de Escolas Afonso III- EB do Carmo

Faro

Španija Španija

ESO1-ALPUENTE

IES LA SERRANIA-SES ALPUENTE

ALPUENTE

Portugalska Portugalska

Guardiões da Ribeira

Escola Básica e Secundária de Mora

Mora

Latvija Latvija

Vides eksperti

Rīgas Valda Zālīša sākumskola

Rīga

Španija Španija

5B RAZRED

CEIP HERNAN CORTES

TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO)

Grčija Grčija

Ομάδα Δ1

4ο Δημοτικό Κορυδαλλού

Κορυδαλλός

Španija Španija

Ekipa CVG ESO 3A

Colegio Virgen de Gracia

Granada

Španija Španija

Ekipa CVG ESO 3B

Colegio Virgen de Gracia

Granada

Španija Španija

Ekipa CVG ESO 3C

Colegio Virgen de Gracia

Granada

Italija Italija

1A Tr.E.D

Liceo Scientifico Dante Alighieri

Matera (MT)

Združeno kraljestvo

Uddingston podnebni bojevniki

Osnovna šola svetega Janeza Krstnika

Uddingston

Grčija Grčija

Flintstoneovi

32. osnovna šola v Pireju

Pirej

Združeno kraljestvo

Pet oljk

Osnovna šola Letham

Livingston

Italija Italija

Bio detektivi

IIS "Ciampini-Boccardo"

Novi Ligure

Švedska Švedska

Mini detektiverna

Herkules förskola

Lidingö Stad

Italija Italija

7. razred

Mednarodna šola Castelli

Rim

Španija Španija

Varuhi podnebja

CEIPH. Hernán Cortés

Talavera de la Reina

Združeno kraljestvo

BOSH Juniors

Burnham-on-sea in Highbridge Sea Cadets

Burnham-on-sea

Združeno kraljestvo

Tigrasti molji

NA

Surrey

Združeno kraljestvo

Brougham Eco Warriors

Osnovna šola Brougham

Hartlepool

Združeno kraljestvo

Willow

Osnovna šola Pilsley

Chesterfield

Grčija Grčija

Κυνηγοί των Πράσινων Μυστηρίων

29ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη

Združeno kraljestvo

Cubs

11. skavtska skupina St Helens (Toll Bar)

St Helens

Združeno kraljestvo

Podnebna ekipa QE

Srednja šola QE

Bromyard

Združeno kraljestvo

orlinski

Orlinski High

Solihull

Grčija Grčija

Οι απίθανοι

11ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου

BΟΛΟΣ

Združeno kraljestvo

Geografski klub TAH

Trinity Academy Halifax

Halifax

Združeno kraljestvo

Razred čapelj

Akademija Greenwell

Harlow

Španija Španija

Super podnebje

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Krompir za suši

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Krabi

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Nori klobuk

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Super krompir

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Ekipa za Zemljo

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Zaščitniki Zemlje

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Zemeljske sfere

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

DALS

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Super zvezde

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Avokado

Isabel La Catolica

Madrid

Španija Španija

Tamagotchi

Isabel La Catolica

Madrid

Združeno kraljestvo

Hutton Henry Eco Squad

Osnovna šola Hutton Henry C of E

Hutton Henry,

Združeno kraljestvo

Juniorji

TS Hornet

Gosport

Poljska Poljska

EkoFani

Szkoła Podstawowa nr 2

Rydułtowy

Španija Španija

ASTROHEROS IZ TALAVERE

CEIP HERNAN CORTES

TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO)

Nizozemska

Radoveden7

IPS Mondrian

Hilversum

Združeno kraljestvo

Mlajši Zemljani

TS Oberon

Feltham

Združeno kraljestvo

Eko bojevniki

Drevo Coppetts Wood

Barnet

Grčija Grčija

Λίγη χαρά, λίγη λύπη και μπόλικη αγάπη

18ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ιωάννινα

Združeno kraljestvo

Shakespeare

akademija jAMES Elliman

Slough

Grčija Grčija

Mali sherlocks

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου

Ίασμος - Ροδόπης

Grčija Grčija

ΤΜΉΜΑ 3

22 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

Ioannina

Španija Španija

ČISTILA ZA SUPERZEMLJO

CEIP HERNAN CORTES

TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO)

Združeno kraljestvo

Wolforths

Domov Ed

Bradford

Grčija Grčija

KAMPANI PODNEBNI DETEKTIVI

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ

ΚΙΛΚΙΣ

Grčija Grčija

9. PrimTrip Climate Detectives

9. osnovna šola v Tripolisu

Tripolis

Grčija Grčija

EcoExplorers

Osnovna šola Sitohori

Sitohori

Švica Švica

Eya Kbaier

Gymnase du Bugnon

Genève

Združeno kraljestvo

Laudato SI

Jožef

Linlithgow

Francija Francija

Les écol-liés

sveti Ferdinand

Bordeaux

Romunija Romunija

ZELENA 2

Tehnološka srednja šola št. 1 Fundulea

Fundulea

Češka republika

PRIMA

GYMNÁZIUM ŽATEC

Žatec

Grčija Grčija

Birdie's Tree Lygia

Vrtec Lygia

Lefkada

Združeno kraljestvo

I-think

Osnovna šola Charltonwood

Bristol

Španija Španija

CS La Llacuna

Escola Vilademàger

La Llacuna

Grčija Grčija

Ekipa Eco Team 32

32. vrtec Solun

Θεσσαλονίκη

Romunija Romunija

Ursuleții curioși

Liceul Teoretic "Mircea Eliade"

Galati

Združeno kraljestvo

Tormead Leto 5

Tormead Prep School

Guildford

Združeno kraljestvo

Tormead Četrto leto

Tormead Prep School

Guildford

Romunija Romunija

PONTICII

SCOALA GIMNAZIALA ,,TUDOR ARGHEZI,,

Navodari

Združeno kraljestvo

Naslednja generacija nindže

Naslednja generacija Ninja

Barnet

Avstrija Avstrija

Mentolnica 1C

MS Zurndorf

Zurndorf

Grčija Grčija

Astrokids

1. vrtec Lagyna

Lagadas Solun

Združeno kraljestvo

lila

cantell

Southampton

Irska Irska

SPC Climate Detectives

Kolegij svetega Petra

Dunboyne

Grčija Grčija

Clima-teens

1. gimnazija Polichni

Solun

Španija Španija

Detektivi 4º (Muros)

Colegio Público Maestra Humbelina A.C.

Muros de Nalón

Španija Španija

Detektivi iz Salinasa 6º

Colegio Publico Manuel Alvarez Iglesias

Salinas

Švedska Švedska

BC

Noblaskolan Saltsjö Boo

Stockholm

Združeno kraljestvo

Ambasadorji znanosti 23

Spodnja šola Roecroft

Hitchin

Francija Francija

Razred 6b

La Salle

IGNY

Malta Malta

SPMC Eco Warriors

Misijonski kolegij svetega Pavla

Rabat

Romunija Romunija

Arghezienii

Scoala Gimnaziala,,Tudor Arghezi,, Navodari

Navodari

Italija Italija

Pisa Paxi

Lorenzini

Pisa

Grčija Grčija

mago ultra

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Španija Španija

EKIPA CABALLOS TEAM

IES CASTILLO DE TEMPUL

SAN JOSÉ DEL VALLE

Španija Španija

EDINA EKIPA

IES CASTILLO DE TEMPUL

SAN JOSÉ DEL VALLE

Grčija Grčija

E3 BioDetektivi - 3. osnovna šola Nea Eryhraia

3. osnovna šola Nea Erythraia

Αθήνα

Grčija Grčija

ST1- Čebelji reševalci - 2. p.s. Nea Erythraia

2. osnovna šola Nea Erythraia

Αθήνα

Grčija Grčija

Heroji opraševalci

2. osnovna šola Nea Erythraia

Αθήνα

Grčija Grčija

Razred C / Γ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Osnovna šola Philippi

Kavala

Grčija Grčija

Razred D / Δ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Osnovna šola Philippi

Kavala

Grčija Grčija

Razred E / Ε τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Osnovna šola Philippi

Kavala

Grčija Grčija

Ερευνητές του Γ1

5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού

Κορυδαλλός

Grčija Grčija

cosmokids

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

Astropeppa

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

astro-ten-y-os

8o Δημοτικό Σχολείο Συκεών

Θεσσαλονίκη

Švedska Švedska

Herkules

Herkules förskola

Lidingö Stad

Slovenija Slovenija

Raziskovalki vesolja

Osnovna šola Turnišče

Turnišče

Grčija Grčija

Oichalia Climate Detectives Otroci

Νηπιαγωγείο Μερόπης

Oichalia

Slovenija Slovenija

Vesoljski popotniki

Osnovna šola Turnišče

Turnišče

Estonija Estonija

4b

Valga Priimetsa Kool

Valga

Grčija Grčija

Ε2 τάξη

2ο Πειραματικό Δημοτικό Σάμου

Βαθύ, Σάμου

Španija Španija

Los detectives del Zurbi

IES ZURBARÁN

Badajoz

Belgija Belgija

Kometen

AstroLAB IRIS

Ieper

Grčija Grčija

Τα μικρά αστέρια

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου

ΙΑΣΜΟΣ

Grčija Grčija

Χουρχουροομάδα Θεσσαλονίκης

20. solunski vrtec

Solun

Portugalska Portugalska

Dobradores do Clima

Escola Básica e Secundária José Falcão

Miranda do Corvo

Grčija Grčija

potomstvo

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

mago ultra II

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

potomci II

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

ΠΟΥΜΑ

6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Θεσσαλονίκη

Grčija Grčija

Alica v deželi čudes

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

4 za letne čase

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

Ήρωες της Ανακυκλωσης

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ιάσμου

ΡΟΔΟΠΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Grčija Grčija

A Class / Α τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Osnovna šola Philippi

Kavala

Grčija Grčija

Razred B / Β τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Osnovna šola Philippi

Kavala

Grčija Grčija

Razred F / Στ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Osnovna šola Philippi

Kavala

Estonija Estonija

2.a

Tartu Hansa kool

Tartu linn

Belgija Belgija

Tuur in Alexander

Kolegij Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Roos, Jutta, Leonie in Sarah

Kolegij Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Wout, Kasper, Lucas

Kolegij Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Tobias, Emile, Ilian, Pieter

Kolegij Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Loïc, Stan, Vic, Rube

Kolegij Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Nick in Xander

Kolegij Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgija Belgija

Xander, Jesse in Dien

Kolegij Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Švedska Švedska

J5

Vittra Telefonski načrt

Stockholm

Romunija Romunija

Micii detectivi

Liceul Teoretic "Mircea Eliade"

Galati

Poljska Poljska

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12

Vroclav

Grčija Grčija

outsiderji

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

Alica v deželi čudes II

9o Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Grčija Grčija

potniki

9o Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Solun

Švedska Švedska

Norrskenet

Parkens förskola

Uddevalla

Romunija Romunija

Buburuzele istete

Gimnazija Scoala "Emil Isac"

Cluj-Napoca

Romunija Romunija

Clasa a II-a A

Liceul Andrei Mureșanu

Brasov

Portugalska Portugalska

Super Gota

Escola Básica Integrada Ferrer Correia

Miranda do Corvo

Portugalska Portugalska

E.Robot AEVILELA

Agrupamento Escolas Vilela

Vilela

Grčija Grčija

Β τάξη ερευνητών

1. osnovna šola Oreokastro

Oreokastro

Španija Španija

Detektivi iz Quinto y Sexto

Colegio Público Maestra Humbelina

Muros de Nalón

Romunija Romunija

Marinarii

Școala Gimnazială Nr. 16 "Marin Ionescu Dobrogianu" Constanța

Constanta

Grčija Grčija

a1

3. gimnazija Argyroupolis

Argyroupolis

Climate Detectives Otroška skupnost


 

Kako sodelovati

Izberite eno od predlaganih dejavnosti ali ustvarite svojo ter predložite opis in sliko svojega projekta.

Ekipe, ki bodo predložile eno dejavnost, bodo prejele bronasto značko. Če bodo ekipe izvedle dve dejavnosti, bodo prejele srebrno značko. Ekipe, ki bodo opravile tri dejavnosti, bodo prejele zlato značko in virtualno potrdilo kot priznanje za njihovo detektivsko delo za razumevanje in zaščito našega domačega planeta.

Obiščite virtualno galerijo svoje ekipe in delite svoj projekt z družino in prijatelji!