Climate Detectives Kids veebilehe banner_1500x500_v2 (2)

Climate Detectives Kids meeskonnad

Climate Detectives kids esitab õpilastele väljakutse teha vahet kaasates Maa keskkonda, et aidata seda kaitsta. Selle projekti raames täidavad õpilased Maa keskkonnale keskenduvaid tegevusi, koguvad tõendeid oma avastuste kohta ja teenivad iga tegevuse eest märke! Mida rohkem me teame meie planeedist, seda rohkem saame seda kaitsta!

Jagage oma saavutusi oma perede ja sõpradega ning uurige, kust Climate Detectives lapsed midagi ära teevad. 


Riik Meeskonna nimi Kool Linn Märgis

Saksamaa

Saksamaa

NIGS-Forscher-Kids

Neue IGS

Göttingen

Kreeka Kreeka

Β ομάδα

1ο Πειραματικό Δ.Σ. Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Kreeka Kreeka

ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑΞΗ

18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Rumeenia Rumeenia

Clasa a IV-a- Micii detectivi Clasa a IV-a- Micii detectivi

Școala Gimnazială Nr.1 Valcău de Jos

Valcău de Jos

Kreeka Kreeka

Τα σαΐνια

1ο Δημοτικό Σχολείο Μουρικίου

Πτολεμαΐδα

Portugal Portugal

LApA

Colégio do Castanheiro

Ponta Delgada

Iirimaa Iirimaa

6. klassi dekaadid

Scoil Mocheallog

Kilmallock

Kreeka Kreeka

Οι μυστικοί πράκτορες της Α΄

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου

Ίασμος Ροδόπης

Kreeka Kreeka

Linnud õhus

Nea Ionia 1. põhikool

Nea Ionia

Ühendkuningriik

Keskkonnaministeerium

Gorsey Banki põhikool

Wilmslow

Kreeka Kreeka

B1

Oreokastro 1. põhikool

Oreokastro

Kreeka Kreeka

ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ

Kalampaki 1. lasteaed

Kalampaki draamad

Kreeka Kreeka

Λευκοί Παρατηρητές Α4 πρωινού τμήματος

3ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ιωάννινα

Rumeenia Rumeenia

Omuleții

SCOALA GIMNAZILA AVRAM IANCU BAIA MARE

BAIA MARE

Hispaania Hispaania

Fora B

IES FORAMONTANOS

Cabezón de la Sal

Kreeka Kreeka

6. klass

5. põhikool Larisa

Larisa

Kreeka Kreeka

Μικροί ερευνητές του Α5

3ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ιωάννινα

Šveits Šveits

Mama Mia

Lms

Baar

Ühendkuningriik

Tormeadi kuues klass!

Tormead Prep

Guildford

Hispaania Hispaania

Carolines

Les Carolines

VALENCIA - PICASSENT

Ühendkuningriik

Alejandra

Tormead

Guildford

Kreeka Kreeka

Eriotstarbelised abivahendid

2ο Πειραματικό Δημοτικό kool Σαμου

Σαμος

Hispaania Hispaania

Los Ecoscientist

Nuestra Señora de Monteagud

Uleila del campo

Rumeenia Rumeenia

asdsad

asd

Oradea

Hispaania Hispaania

METEOILIPA MEESKOND

IES ILIPA MAGNA

ALCALÁ DEL RÍO (SEVILLA)

Ühendkuningriik

Priory Coding Club

Priory School

Slough

Kreeka Kreeka

Προστάτες του Πλανήτη

11ο Δημοτικό Σχολείο

Βόλος

Ühendkuningriik

Stoneydown STEM meeskond

Stoneydown Parki põhikool

London

Kanada Kanada

MrD'sGrade5

Gouldsi algkool

Püha Johannese

Hispaania Hispaania

Zapatope

IES doktor José Zapatero Domínguez

Castro Urdiales

Ühendkuningriik

Meeskond Rabbits

Boughton Under Blean ja Dunkirki põhikool

Kent

Madalmaad

Meeskond Yoshi

Atlantis

Amersfoort

Kreeka Kreeka

STEM Scouts

1. MerescoutsN.Anchialos

Νέα Αγχίαλος Βόλου

Kreeka Kreeka

Πεφταστέρια

Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας

Νίκαια - Λάρισα

Kreeka Kreeka

Α2

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩΩ

ΑΙΓΑΛΕΩ

Kreeka Kreeka

Kliima Pandad

2. Eelkool Afeton - Syki

Volos

Kreeka Kreeka

Appolo B2 missioon

6o Δ.Σ. Κομοτηνής

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Ühendkuningriik

Keskkonnaklubi

Halsall St Cuthbertsi põhikool

Halsall

Kreeka Kreeka

Lendavad teadlased

5. lasteaed Farsala

ΦΑΡΣΑΛΑ

Kreeka Kreeka

Kliima-koolikaaslased

1. lasteaia draamad

ΔΡΑΜΑ

Rumeenia Rumeenia

Roheline patrull

Scoala Gimnaziala Pui

Pui

Austria Austria

Klimafrösche 4a

VS St. Veit am Vogau

St. Veit in der Südsteiermark

Austria Austria

Klimafrösche 3a

VS St. Veit am Vogau

St. Veit in der Südsteiermark

Hispaania Hispaania

Mediterráneo

IES Mediterráneo

Málaga

Kreeka Kreeka

ROCK ROBOTID

KARDITSA ROBOOTIKA

KARDITSA

Kreeka Kreeka

Gaia kaitsjad

5. Gymnasio Kalamatas

Kalamata Kreeka

Saksamaa Saksamaa

5c

FINOW-GRUNDSCHULE

BERLIN

Saksamaa Saksamaa

Greven Astros

Anne-Frank-Realschule

Greven

Itaalia Itaalia

SuperFulmini

Põhikool Cesare Battisti

Pinerolo

Kreeka Kreeka

Dokos Detektiivid

Dokose vähemuskooli vähemuskooli

Komotini

Rumeenia Rumeenia

Avastajaid

Keskkool "Preda Buzescu " Vlădaia " Vlădaia

Vlădaia

Ühendkuningriik

BA Go Green

Bradfordi Akadeemia

Bradford

Ühendkuningriik

R L Hughes ökonõukogu

R L Hughes

Wigan

Ühendkuningriik

SJV Tech Kids

Püha Johannes Vianney

Blackpool

Itaalia Itaalia

Prima F

Secondaria di Primo Grado "Ilaria Alpi"

Chiavari

Ühendkuningriik

Alec Reed Eco Squad

Alec Reed Akadeemia

London

Kreeka Kreeka

Kliima detektiivid

1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ

Kreeka Kreeka

Rodopoli kliima detektiivid

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ

ΑΤΤΙΚΗ

Hispaania Hispaania

LES CAROLINES

LES CAROLINES

VALENCIA - PICASSENT

Rootsi Rootsi

Põhja-Liikumine

Parkens förskola

Uddevalla

Rootsi Rootsi

Päikesekiirgud

Parkens förskola

Uddevalla

Rootsi Rootsi

Asteroiderna

Gantofta

Helsingborg

Sloveenia Sloveenia

Slovenija ŠETK

Srednja šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo

Ptuj

Kreeka Kreeka

Roheline Klooz meeskond

Chalandri 1. põhikool

Ateena

Norra Norra

1.-3.klass

Davik Oppvekst

Davik

Kreeka Kreeka

Οι Ντετέτέκτιβ του Κιλκίς

5ο Δημοτικό Σχολείο

Κιλκίς

Luksemburg Luksemburg

Club Astronomie-Climatologie de Sainte-Sophie

Ecole Sainte-Sophie de Luxembourg

Luksemburg

Hispaania Hispaania

3,2,1... RUMBO PLANETA CAÑDA

IES CAÑDA DE LA ENCINA

INIESTA

Iirimaa Iirimaa

CBS Air

CBS Roscommon

Roscommon

Iirimaa Iirimaa

CBS WASTE

CBS Roscommon

Roscommon

Prantsusmaa Prantsusmaa

CP/CE1/CE2

louis authié

neffies

Iirimaa Iirimaa

Upstream Team!

Deele kolledž

Donegal

Iirimaa Iirimaa

Flash Flood Force!

Deele kolledž

Donegal

Iirimaa Iirimaa

EcoPetals

Deele kolledž

Donegal

Iirimaa Iirimaa

Jalgrattameeskond

Deele kolledž

Donegal

Rumeenia Rumeenia

ROHELINE TULEVIKUKS

Tehnoloogiline keskkool nr 1 Fundulea

Fundulea

Prantsusmaa Prantsusmaa

AKAADIA MAADEAVASTAJAD

ACADIE

HONFLEUR

Hispaania Hispaania

Aloha Climate Detectives III

Aloha College Marbella

Marbella

Hispaania Hispaania

Avastus Animeta

Ceip Moli d'Animeta

Quart de Poblet

Itaalia Itaalia

draghetti2015

Primaria Leoncini

Campo Ligure

Ühendkuningriik

Hythe Bay Eco Warriors

Hythe Bay algkool

Kent

Madalmaad

Morenitos

CASA

Noordwijk

Belgia Belgia

De Klimaatpiraten

Ülikooli SBC

Nieuwpoort

Kreeka Kreeka

Vahetajad

ENEEGYL

Draama

Kreeka Kreeka

Πανόπτης 1

Kalamaria 6. Keskkool

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

Πανόπτης 2

Kalamaria 6. Keskkool

Thessaloniki

Ühendkuningriik

Wolvey Eco Warriors

Wolvey põhikool

Hinckley

Kreeka Kreeka

Οι detektiivid του Ε1

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΜΟΥ

ΒΑΘΥ, ΣΑΜΟΣ

Itaalia Itaalia

Värvid

Liceo Scientifico S. Cantone

Pomigliano D'arco

Hispaania Hispaania

Superdetektiiv Granada

CEIP Isabel la Católica

Granada

Kreeka Kreeka

Μικροί ερευνήτες

3ο Γυμνάσιο Τρίπολης

Τρίπολη

Kreeka Kreeka

A3klass

1ο ΕΠΑΛ Δράμας

Δράμα

Prantsusmaa Prantsusmaa

Moonlight

Kodukool

Saint-Ciers-d'Abzac

Hispaania Hispaania

Loomulikud luurajad

CEIP.Hernán Cortés

Talavera de la Reina

Kreeka Kreeka

Πανόπτης3

6 ΓΕΛ Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

Ερευνητές Νο6

6ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης

Xanthi

Iirimaa Iirimaa

Pres Clonmel

Esitlus keskkool

Clonmel

Hispaania Hispaania

mini teadlased 4C

HERNAN CORTES KOOL

Talavera de la Reina

Portugal Portugal

ASTRONOMIA DIVERTIDA

INSTITUTO S DO SABER

Rio de Janeiro

Portugal Portugal

PIRAUBA

INSTITUTO S DO SABER

Rio de Janeiro

Portugal Portugal

RUUMI MEIE JAOKS

INSTITUTO S DO SABER

Rio de Janeiro

Hispaania Hispaania

CORTESITOS 6B

CEIP HERNÁN CORTÉS

TALAVERA DE LA REINA

Kreeka Kreeka

OLEA

1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΥΡΩΝ ΣΙΒΟΛΑΠΕΝΚΟ"

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Iirimaa Iirimaa

De La Salle waterford

De La Salle kolledž

Waterford

Kreeka Kreeka

"Μικροί μετεωρολόγοι"

Νηπιαγωγείο Μερόπης

Οιχαλία

Kreeka Kreeka

Astroguys

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

SPACETIME

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

Planeedi kaitsjad

30ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων

Τρικαλα

Kreeka Kreeka

Climate Detectives Rodopolis

Rodopoli lasteaed

Rodopoli Attica

Kreeka Kreeka

Οι βιώσιμοι

3ο Γενικό Λύκειο Τρίπολης

Τρίπολη

Austria Austria

1a

TNMS 2 Grieskirchen

Grieskirchen

Portugal Portugal

Terra Viva

Escola Portuguesa de Moçambique

Maputo

Kreeka Kreeka

ΑΣΤΕΡΑΤΗ ΤΑΞΗ

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΡΑΜΑ

Kreeka Kreeka

5. klass

Chalikas

Mytilene

Kreeka Kreeka

Geoteadlased

1. Hania katsekõrgkool

Chania

Kreeka Kreeka

ΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΗΣ ΜΗΛΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

Kreeka Kreeka

SIDaF (Danieli üleujutuste satelliidipõhine uurimine)

Trikala 7. Eksperimentaalne gümnaasium

Trikala

Kreeka Kreeka

DELTA EVROS detektiivid

Aleksandrupoli 1. katsekool

Alexandroupoli

Kreeka Kreeka

Pühakud

1. GEL AGIOU ATHANASIOU

Agios Athanasios

Kreeka Kreeka

Taeva vaatlejad

Aigio 2. põhikool

Aigio

Kreeka Kreeka

SILVERAIN

3. ARGYROUPOLISTE KESKKOLKONNA

ARGYROUPOLIS - ATEENA

Kreeka Kreeka

MIA ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

Larissa eksperimentaalne keskkool

ΛΑΡΙΣΑ

Kreeka Kreeka

Α1 - Α2 & BG1 - BG2

1ο EPAL Moiron

Moires

Hispaania Hispaania

5ºA

C.E.I.P. Hernán Cortés

Talavera de la Reina (Toledo)

Kreeka Kreeka

Eco naeratab

Pireuse 32. põhikool

Piraeus

Kreeka Kreeka

Rohelised võitlejad

8. põhikool Chaidari

CHAIDARI ATTICA

Kreeka Kreeka

Κυβερνοπροφήτες

3ο Γενικό Λύκειο Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Kreeka Kreeka

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 1ου ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

Kreeka Kreeka

Meligala climate detectives

Meligala Demotiko kool

Meligala

Rootsi Rootsi

Klimatpoliserna 4B

Vikingaskolan

Malmö

Kreeka Kreeka

KAMPANI KLIIMA INSPEKTORID

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ

ΚΑΜΠΑΝΗ

Kreeka Kreeka

5. klass Ano Syrou

Dimotiko Sholeio Ano Syrou

Ermoupoli Syrou

Kreeka Kreeka

5. klass Ermoupoli

5o Dimotiko Sholeio Ermoupolis

Ermoupoli Syrou

Kreeka Kreeka

BSMDCRW

SYKIESI 8. PÕHIKOOL

Thessaloniki

Rootsi Rootsi

Minisarna

Herkules

Lidingö

Kreeka Kreeka

ΕΞΥΠΝΟΠΟΥΛΙΑ

43ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου

Heraklion

Hispaania Hispaania

DEPORTISTAS ESPACIALES

CP MARCELO GAGO

Avilés

Hispaania Hispaania

AGESTUR 3ºA MARCELO

CP MARCELO GAGO

Avilés

Hispaania Hispaania

AGESTUR 3ºB MARCELO

CP MARCELO GAGO

Avilés

Ühendkuningriik

Lets Save Our Planet

Wexhami kool

Slough

Belgia Belgia

Kolledž Hagelstein

Kolledž Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Portugal Portugal

Detetives do Carmo -2ºA

Agrupamento de Escolas Afonso III- EB do Carmo

Faro

Hispaania Hispaania

ESO1-ALPUENTE

IES LA SERRANIA-SES ALPUENTE

ALPUENTE

Portugal Portugal

Guardiões da Ribeira

Escola Básica e Secundária de Mora

Mora

Läti Läti

Vides eksperti

Rīgas Valda Zālīša sākumskola

Rīga

Hispaania Hispaania

5B KLASS

CEIP HERNAN CORTES

TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO)

Kreeka Kreeka

Ομάδα Δ1

4ο Δημοτικό Κορυδαλλού

Κορυδαλλός

Hispaania Hispaania

CVG meeskond ESO 3A

Colegio Virgen de Gracia

Granada

Hispaania Hispaania

CVG meeskond ESO 3B

Colegio Virgen de Gracia

Granada

Hispaania Hispaania

CVG meeskond ESO 3C

Colegio Virgen de Gracia

Granada

Itaalia Itaalia

1A Tr.E.D.

Liceo Scientifico Dante Alighieri

Matera (MT)

Ühendkuningriik

Uddingstoni kliimasõdalased

Ristija Johannese põhikool

Uddingston

Kreeka Kreeka

Flintstones

Pireuse 32. põhikool

Piraeus

Ühendkuningriik

Viis elusolendit

Lethami põhikool

Livingston

Itaalia Itaalia

Bio detektiivid

IIS "Ciampini-Boccardo"

Novi Ligure

Rootsi Rootsi

Mini detektiverna

Herkules förskola

Lidingö Stad

Itaalia Itaalia

7. klass

Castelli rahvusvaheline kool

Rooma

Hispaania Hispaania

Kliimahoidjad

CEIPH. Hernán Cortés

Talavera de la Reina

Ühendkuningriik

BOSH juuniorid

Burnham-on-sea ja Highbridge'i merekadetid

Burnham-on-sea

Ühendkuningriik

Tiigerkoi

NA

Surrey

Ühendkuningriik

Brougham Eco Warriors

Broughami põhikool

Hartlepool

Ühendkuningriik

Paju

Pilsley põhikool

Chesterfield

Kreeka Kreeka

Κυνηγοί των Πράσινων Μυστηρίων

29ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη

Ühendkuningriik

Cubs

11. St Helens (Toll Bar) skaudirühm

St Helens

Ühendkuningriik

QE kliimameeskond

QE Keskkool

Bromyard

Ühendkuningriik

orlinski

Orlinski High

Solihull

Kreeka Kreeka

Οι απίθανοι

11ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου

BΟΛΟΣ

Ühendkuningriik

TAH geograafia klubi

Trinity Akadeemia Halifax

Halifax

Ühendkuningriik

Heron klass

Greenwell Akadeemia

Harlow

Hispaania Hispaania

Super kliima

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Sushi kartul

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Krabid

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Hullu müts

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Super kartulid

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Maa meeskond

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Maa kaitsjad

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Maa sfäärid

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

DALS

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Super tähed

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Avokaadod

Isabel La Catolica

Madrid

Hispaania Hispaania

Tamagotchi

Isabel La Catolica

Madrid

Ühendkuningriik

Hutton Henry Eco Squad

Hutton Henry C of E algkool

Hutton Henry,

Ühendkuningriik

juuniorid

TS Hornet

Gosport

Poola Poola

EkoFani

Szkoła Podstawowa nr 2

Rydułtowy

Hispaania Hispaania

ASTROHEROS TALAVERAST

CEIP HERNAN CORTES

TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO)

Madalmaad

Uudishimulik7

IPS Mondrian

Hilversum

Ühendkuningriik

Junior Earthlings

TS Oberon

Feltham

Ühendkuningriik

Ökosõdalased

Coppetts Wood

Barnet

Kreeka Kreeka

Λίγη χαρά, λίγη λύπη и μπόλικη αγάπη

18ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων

Ιωάννινα

Ühendkuningriik

Shakespeare

jAMES Ellimani Akadeemia

Slough

Kreeka Kreeka

Väikesed šerlockid

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου

Ίασμος - Ροδόπης

Kreeka Kreeka

ΤΜΉΜΑ 3

22 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

Ioannina

Hispaania Hispaania

SUPER MAA PUHASTUSVAHENDID

CEIP HERNAN CORTES

TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO)

Ühendkuningriik

Wolforths

Kodu Ed

Bradford

Kreeka Kreeka

KAMPANI KLIIMA DETEKTIIVID

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ

ΚΙΛΚΙΣ

Kreeka Kreeka

9. PrimTrip Climate Detectives

Tripolise 9. põhikool

Tripolis

Kreeka Kreeka

EcoExplorers

Sitohori põhikool

Sitohori

Šveits Šveits

Eya Kbaier

Gymnase du Bugnon

Genève

Ühendkuningriik

Laudato SI

Püha Joosep

Linlithgow

Prantsusmaa Prantsusmaa

Les écol-liés

püha Ferdinand

Bordeaux

Rumeenia Rumeenia

ROHELINE 2

Tehnoloogiline keskkool nr 1 Fundulea

Fundulea

Tšehhi Vabariik

PRIMA

GYMNÁZIUM ŽATEC

Žatec

Kreeka Kreeka

Birdie's Tree Lygia

Lygia lasteaed

Lefkada

Ühendkuningriik

Ma arvan, et

Charltonwoodi algkool

Bristol

Hispaania Hispaania

CS La Llacuna

Escola Vilademàger

La Llacuna

Kreeka Kreeka

Eco Team 32

32. lasteaed Thessaloniki

Θεσσαλονίκη

Rumeenia Rumeenia

Ursuleții curioși

Liceul Teoretic "Mircea Eliade"

Galati

Ühendkuningriik

Tormead 5. aasta

Tormead Prep School

Guildford

Ühendkuningriik

Tormead Neljas aasta

Tormead Prep School

Guildford

Rumeenia Rumeenia

PONTICII

SCOALA GIMNAZIALA ,,TUDOR ARGHEZI,,

Navodari

Ühendkuningriik

Järgmise põlvkonna ninja

Next Gen Ninja

Barnet

Austria Austria

Rahapaja 1C

MS Zurndorf

Zurndorf

Kreeka Kreeka

Astrokids

1. Lasteaed Lagyna

Lagadas Thessaloniki

Ühendkuningriik

lila

cantell

Southampton

Iirimaa Iirimaa

SPC Climate Detectives

Püha Peetri kolledž

Dunboyne

Kreeka Kreeka

Clima-teens

1. Polichni gümnaasium

Thessaloniki

Hispaania Hispaania

Detektiivid 4º (Muros)

Colegio Público Maestra Humbelina A.C.

Muros de Nalón

Hispaania Hispaania

Salinase detektiivid 6º

Colegio Publico Manuel Alvarez Iglesias

Salinas

Rootsi Rootsi

BC

Noblaskolan Saltsjö Boo

Stockholm

Ühendkuningriik

Teaduse suursaadikud 23

Roecroft Lower School

Hitchin

Prantsusmaa Prantsusmaa

6b klass

La Salle

IGNY

Malta Malta

SPMC Eco Warriors

Püha Pauluse misjonäride kolledž

Rabat

Rumeenia Rumeenia

Arghezienii

Scoala Gimnaziala,,Tudor Arghezi,,Navodari

Navodari

Itaalia Itaalia

Pisa Paxi

Lorenzini

Pisa

Kreeka Kreeka

mago ultra

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Hispaania Hispaania

CABALLOS TEAM

IES CASTILLO DE TEMPUL

SAN JOSÉ DEL VALLE

Hispaania Hispaania

AINUS MEESKOND

IES CASTILLO DE TEMPUL

SAN JOSÉ DEL VALLE

Kreeka Kreeka

E3 BioDetektiivid - Nea Eryhraia 3. põhikool

Nea Erythraia 3. põhikool

Αθήνα

Kreeka Kreeka

ST1- Mesilaspäästjad - Nea Erythraia 2. P.S.

Nea Erythraia 2. põhikool

Αθήνα

Kreeka Kreeka

Tolmeldajate kangelased

Nea Erythraia 2. põhikool

Αθήνα

Kreeka Kreeka

C-klass / Γ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipi põhikool

Kavala

Kreeka Kreeka

D klass / Δ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipi põhikool

Kavala

Kreeka Kreeka

E-klass / Ε τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipi põhikool

Kavala

Kreeka Kreeka

Ερευνητές του Γ1

5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού

Κορυδαλλός

Kreeka Kreeka

cosmokids

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

Astropeppa

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

astro-ten-y-os

8o Δημοτικό Σχολείο Συκεών

Θεσσαλονίκη

Rootsi Rootsi

Herkules

Herkules förskola

Lidingö Stad

Sloveenia Sloveenia

Raziskovalki vesolja

Osnovna šola Turnišče

Turnišče

Kreeka Kreeka

Oichalia Climate Detectives Kids

Νηπιαγωγείο Μερόπης

Oichalia

Sloveenia Sloveenia

Vesoljski popotniki

Osnovna šola Turnišče

Turnišče

Eesti Eesti

4b

Valga Priimetsa Kool

Valga

Kreeka Kreeka

Ε2 τάξη

2ο Πειραματικό Δημοτικό Σάμου

Βαθύ, Σάμου

Hispaania Hispaania

Los detektiivid del Zurbi

IES ZURBARÁN

Badajoz

Belgia Belgia

Kometen

AstroLAB IRIS

Ieper

Kreeka Kreeka

Τα μικρά αστέρια

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Ιάσμου

ΙΑΣΜΟΣ

Kreeka Kreeka

Χουρχουροομάδα Θεσσαλονίκης

Thessaloniki 20. lasteaed

Thessaloniki

Portugal Portugal

Dobradores do Clima

Escola Básica e Secundária José Falcão

Miranda do Corvo

Kreeka Kreeka

järeltulijad

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

mago ultra II

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

järeltulijad II

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

ΠΟΥΜΑ

6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Θεσσαλονίκη

Kreeka Kreeka

Alice imedemaal

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

4 hooaegade jaoks

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

Ήρωες της Ανακυκλωσης

Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ιάσμου

ΡΟΔΟΠΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Kreeka Kreeka

A klass / Α τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipi põhikool

Kavala

Kreeka Kreeka

B-klass / Β τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipi põhikool

Kavala

Kreeka Kreeka

F-klass / Στ τάξη Δ.Σ.Φίλιπποι Καβάλας

Filipi põhikool

Kavala

Eesti Eesti

2.a

Tartu Hansa kool

Tartu linn

Belgia Belgia

Tuur en Alexander

Kolledž Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgia Belgia

Roos, Jutta, Leonie ja Sarah

Kolledž Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgia Belgia

Wout, Kasper, Lucas

Kolledž Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgia Belgia

Tobias, Emile, Ilian, Pieter

Kolledž Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgia Belgia

Loïc, Stan, Vic, Rube...

Kolledž Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgia Belgia

Nick ja Xander

Kolledž Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Belgia Belgia

Xander, Jesse ja Dien

Kolledž Hagelstein

Sint-Katelijne-Waver

Rootsi Rootsi

J5

Vittra Telefonplan

Stockholm

Rumeenia Rumeenia

Micii detectivi

Liceul Teoretic "Mircea Eliade"

Galati

Poola Poola

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12

Wrocław

Kreeka Kreeka

autsaiderid

9ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

Alice imedemaal II

9o Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Kreeka Kreeka

reisijad

9o Γυμνάσιο Καλαμαριάς

Thessaloniki

Rootsi Rootsi

Norrskenet

Parkens förskola

Uddevalla

Rumeenia Rumeenia

Buburuzele onete

Scoala Gimnaziala "Emil Isac"

Cluj-Napoca

Rumeenia Rumeenia

Clasa a II-a A

Liceul Andrei Mureșanu

Brasov

Portugal Portugal

Super Gota

Escola Básica Integrada Ferrer Correia

Miranda do Corvo

Portugal Portugal

E.Robot AEVILELA

Agrupamento Escolas Vilela

Vilela

Kreeka Kreeka

Β τάξη ερευνητών

Oreokastro 1. põhikool

Oreokastro

Hispaania Hispaania

Detektiivid de Quinto y Sexto

Colegio Público Maestra Humbelina

Muros de Nalón

Rumeenia Rumeenia

Marinarii

Școala Gimnazială nr. 16 "Marin Ionescu Dobrogianu" Constanța

Constanta

Kreeka Kreeka

a1

Argyroupolise 3. keskkool

Argyroupolis

Climate Detectives Kids Community


 

Kuidas osaleda

Valige üks pakutud tegevustest või looge oma projekt ning esitage oma projekti kirjeldus ja pilt.

Meeskonnad, kes esitavad ühe tegevuse, saavad pronksmärgi. Kui meeskonnad täidavad kaks tegevust, saavad nad hõbemärgi. Meeskonnad, kes täidavad kolm tegevust, saavad kuldmärgi ja virtuaalse tunnistuse, millega tunnustatakse nende detektiivitööd meie koduplaneedi mõistmiseks ja kaitsmiseks.

Külasta oma meeskonna virtuaalset galeriid ja jaga oma projekti oma pere ja sõpradega!